Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez szerintetek sok pénz egy...

Ez szerintetek sok pénz egy hónapra lottózásra ?

Figyelt kérdés
Szlovákiában élek egy hónapban négyszer rakok extra vyplatát aminek 1,50 darabja ami 6 euro plusz eurojackpot kétszer per hónap ami négy euró így összesen 10 euró megy el egy hónap alatt erre.
ma 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez a saját pénzed, és nem éhezel hó végén, akkor szerintem nem. Ez kb egy mozijegy popcornnal.
ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Ennyire sok:

Több, mint 9 euro de kevesebb, mint 11 euro.

ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha sokat nyersz vele, akkor ez egy jó befektetés. Ha semmit, akkor meg kidobott pénz.
ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
1 forint is sok rá.
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez még bőven a játék kategória, nem szenvedély, szóval nyugodtan.
ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Én azt szoktam mondani, hogy én mindig nyerek a lottón, azzal, hogy nem veszem meg.

De ha valakinek összejön egy nagyobb nyeremény, annak megérte.

Nagymamám évtizedekig minden héten vette az ötös lottót, még a dédszüleim számaival. Sose volt nagyobb nyereménye, azt hiszem 2-ese volt párszor és annyi.

Aztán leszoktattam róla, hogy ne vegye, mert pènzkidobás.

ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem sok. Én havi kb. 8 ezret költök 6-os, 5-ös lottóra, + Jokerre, ezek mellet mást nem játszok.
ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!