Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondolnak azok az emberek,...

Mit gondolnak azok az emberek, akik Vintedre drágábban raknak fel termékeket,(pl könyv) mint amilyen áron eredetileg vették? Mármint ilyenkor mire gondolnak őszintén? Személy szerint nagyon idegesítőnek találom.

Figyelt kérdés
Mármint az egész Vinted dolognak nem a nyerészkedésről kéne szólnia, hanem újrahasznosításról. És nem is az hogy limitált vagy már nem gyártják azt a könyvet, egyszerű mai kiadás...

okt. 16. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
Vinteden annyira gyökérséged láttam már ilyen fikaposztokba, hogy nem is értem hogy van még azon a felületen normális ember.
okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

piacgazdaság van, mindenki annyiért árulja a portékáját amennyiért csak akarja

ez a "nyerészkedés" kifejezés meg csak a végtelen prolirokkant emberek szavajárása, akik annyit sem tudnak a gazdaságról, hogy eszik vahy isszák

okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit gondolnak mert nem vagyok gondolatolvasó, igaz nem is érdekel, mert ha érdekelne, megkérdezném őket - még véletlenül sem másik személyeket, akik nem gondolatolvasók és így nem tudhatják.
okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!