Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Portfolio oldal tőzsdei...

Portfolio oldal tőzsdei részét használta már?

Figyelt kérdés
A portfolió oldal rendszeresen ad tőzsdei javaslatokat. Mennyire vállnak ezek be ? mennyire jók ezek a tippek? Érdemes bele fektetni és pénzből még több pénzt csinálni? Mennyire jók ezek a tippek?

#tőzsde #amerika tőzsde #tőzsde tipp #tőzsde tanács
ma 11:49
 1/1 gabeesz007 válasza:

Ha tőzsdébe kezdesz portfolió oldalt felejtsd el. Nagyon rossz tanácsokat adnak,10-ből kb 2 jön be. Sajnos én is azokba tettem amiket ők ajánlottak és nagy bukó az egész. Ne higyj nekik csak magadnak.


Ezeket mondta mostanában a portfolio oldal mostanában:



-curevak-ot mondták ( azt mondták 8dollár a célár, 5 dollár volt most beesett 2,7 dollárra)



-mol-t monták: 2800ft-on hogy 3200 ig is felmehet tözsdei ugrás lesz stb. aztán lement 2600ra)



- Intel: 33 dolláron monták hogy 38 a célár nagyon jó a vétel azt ajánják. vegyétek az intel részvényt mert alul értékelt. Most beesett 20dollárra.



-Okta-t is monták hogy azt ajánlják az is lejebb van



-Micront. az 135 dolláron írták hogy még feljebb mehet. most 90 dollár sincs.



Nagyon rossz tőzsdei javaslatokat adnak én már vissza is mondtam az előfizetésem.



10-ből talán 1-2 ami bejön nekik. Nagy bukó és rossz tanácsok amit adnak.



Semmiféleképpen nem ajánlom hogy abba tedd a pénzed amit a portfolió oldal mond vagy ajánl vagy hogy előfizess rá,hogy hozzáférj a tőzsdei tippjeikhez. Hülyeségeket írnak!

ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!