Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyobb üzletek akcióiból...

Nagyobb üzletek akcióiból töltik fel a kis maszek boltok polcait, akkor miért is vásároljak kis maszektól, 2x áron?

Figyelt kérdés
Ezt sokszor tapasztalom, lidlis, pennys pénztárnál mondták egymás közt, hogy oda viszik, aztán 2x árréssel adják el. Szegény magyar kisboltokat meg sajnáljuk meg... Van arcuk.
ma 09:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A kenyereket kenyérlisztből sütöd?

Én spec a teljes kiőrlésűt nem szeretem a fűrészpor íze miatt.

ma 11:19
 12/18 anonim ***** válasza:

Kenyeret már nem sütünk.

Régebben aldis kenyér lisztből csináltuk, azok voltak a jók, de már nem, annyira már nem jön be.

Ha venni kell, akkor teljeskiőrlésüből roberto olíva olajos meg a tesco-s purr-purr ami bejött.

Bár én személy szerint már ritkán eszek kenyeret, inkább teljeskiőrlésű wrap-et a lidl-ből. Azt felvagdosom és felvágottal, vagy virslivel.

ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
bocs, nem tescos purr-purr, hanem a Spáros.
ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Azért, mert a nagyker a gyártótól kap kedvezményt, a kisker nem.

Én falun élek, nem szaladgálhatok be mindig a városba. Illetve nálunk nem 2x-es áron adják, de mindenen van mondjuk 50 ft +. Ha az időt és a benzinárakat nézzük, akkor is 40 termék vásárlásánál van csak jelentősége.

Havi 1-2x tartok nagy bevásárlást, a többi esetben kisbolt.

ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A teljes kiőrlésűnek fűrészpor íze van, azt kihagynám.
ma 12:34
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a felsorolt termekeknek nincs fureszpor ize, de azt eszel amit akarsz.
ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A teljes kiőrlésünk nincs fűrészpor íze, sokadik hazugságod ma már.
ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#10 Persze, a liszt még érthető. Én is szoktam pogácsát és hasonlókat sütni, de nem olyan gyakran, meg nekünk vigyázni kell a mennyiséggel, mert ha túl sokat készítek, akkor ránk szárad.


"Én spec a teljes kiőrlésűt nem szeretem a fűrészpor íze miatt."

A teljeskiörlésű lisztet nem szabad magában használni, mert akkor tényleg durva. Én fehérliszttel keverem, 40% teljes kiörlésű-60% fehér.

ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!