Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Én viszont vezető szeretnék...

Én viszont vezető szeretnék lenni, és ehhez kell a kereskedelmi technikusi végzetség igaz? Magyarán ha nekem van egy érettségim és egy kereskedelmi és webáruház technikusi szakom. Ez elég egy üzlet vezetőnek ?

Figyelt kérdés

ma 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahol én dolgoztam ott az utcáról junior üzletvezetőnek max ilyen kereskedelem és marketing vagy közgazdaság diplomás embereket vettek fel.


Egy ilyen teknikusi izével nullkilóméteres tapasztalattal szerintem fejeltős.

ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 IgaziÚriember ***** válasza:
Ami végzettségben szerepel a "technikus" vagy "asszisztens" kulccszó az teljesen értéktelen, max irattologatónak lehetsz jó minimálbérért ha van ismerősöd aki beejtőernyőz ilyen semmitmondó pozícióra. Komoly cégek szóba sem állnak ilyen hitvány végzettséggel rendelkező emberekkel, nemhogy vezetői poziba ültetnék (azzal a saját imidzsük is romolna).
ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!