Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A cégvezető/tulajdonos neve...

A cégvezető/tulajdonos neve alapján ki tudom deríteni mi a cégének a neve és mivel foglalkozik?

Figyelt kérdés

Régen egy volt munkatársam mutatott egy ilyen oldalt ahol mèg az e.v.-kat is meg lehetett keresni név alapján de egyszerűen már nem ugrik be.

Most is csak kíváncsi vagyok, hogy egy 22-23 éves srácnak milyen vállalkozása lehet, hogy már építkezik és nyugodtan mernek gyermeket is vállalni. Csak a teljes nevét tudom a srácnak a vállalkozásáét sose hangoztatja de az biztos, hogy van neki.


ma 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Elöször is kizárt, hogy meg tudsz ilyen infókat találni, ez nem publikus.

Másodszor semmi közöd hozzá, más mivel szerzi a jövedelmét.

Harmadszor az, hogy ki mikor és milyen körülménydek közé vállal gyereket, magánügy, nem értem, mi közöd ehhez.


Egyébként ha konkrétan érdekel, megkérdezed töle, az meg az ö dolga, hogy közli veled vagy sem. (Én nem tenném, amilyen kotnyeles vagy)

ma 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Cégtárra felmész cég név alapján listázza a tulajdonosokat/ ügyvezetőket létszám adatok… sőt a nettó, bruttó árbevételt, létszám adatot stb-t..

Semmi sem titok ha a cégnevet tudod…

Másrészt, ha ennyit se tudsz minek írsz ember?

Csak kíváncsi vagyok, hogy ilyen fiatalon mi lehet az az atomfix amiből ilyen nyugodtan elvan és mindent is egyszerre mer vállalni. Ha lenne kis sütnivalód ezt mind kikövetkeztethetted volna a fent leírtakból..

Ha kötekedni akarsz menj inkább kocsmába.

ma 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Na pont az ilyen válaszra számítottam, ha neked a kocsma a megoldás, akkor ne csodálkozz, hogy nem jutsz semmire.


Egyébként a megoldás ezek szerint, hoyg végig nézed a cégeket és megkeresed, melyik az övé.

ma 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Opten.hu
ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1, a cégvezetők ill az egyéni vállalkozók összes adata publikus
ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!