Kaszinó átverés?

Figyelt kérdés

Nyertem egy online kaszinó oldalon 1600 eurót.

Az oldalt úgy találtam hogy beírtam a googleba hogy legjobb kaszinók, van egy magyar oldal ahol elvileg mindíg hitelesített casinók vannak, és ott.

Az oldal neve RT Bet.

Elvileg Curacaoi engedélye van, meg így kívülről minden legitnek tűnik, kivéve a személyes tapasztalatokat..

A neten nehéz volt, de találtam pár pár fórumon főként negatív véleményeket..

Általában azt hogy a kifizetés 2 hete ugyanabban az ellenőrzött státuszban van, és hogy az ügyfélszolgálat vissza sem válaszol..

2-3 olyat is találtam hogy végül a kifizetés megérkezett 3 hét után, viszont rengeteg olyan eset volt hogy nem tudom végül hogy az adott szituációban megerkezett e a kifizetés..

Nagyon fontos lenne nekem ez a pénz, rá vagyok szorulva és utolsó reményemben kaszinóztam..

Soha többet nem regisztrálok ilyen oldalra, tudom hogy ott lett volna a Vegas is..

Van valakinek tapasztalata az oldallal kapcsolatban?,

Lehet jogi útra menni valahogyan ha nem teljesítik a kifizetést?



ma 10:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"A neten találok sok olyan esetet ahol megtörtént a kifizetés."


Ezeket gyakran a scammer írja kamu profilokról, vagy egyszerűen pozitív értékeléseket vásárolnak.

Ne fűzz nagy reményeket hozzá.

ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem tilos nem magyar engedellyel rendelkezo oldalon jatszani, csak adokoteles a jovedelem. En is jatszok az unibeten, senki nem tiltja. Es bilincsben sem vittek meg el.


Kerdezo. Kaptal befizeteskor bonuszt? Nyilvan igen. Megforgatasi kivetelmenyeket teljesitetted? Kyc megvan? Ezek nelkul meg ez a bullshit iroda ae fizet ki.

ma 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem kértem bónuszt, sosem szoktam.

Amikor regisztráltam elutasítottam a bónuszt, aztán feltöltöttem egy 20-ast.

Xxxtreme elő ruletteztem, 700x-et dobott 500as téttel, meg mellette játszottam még sokat, összesen 560 ezer forintig

Még csak egy napja kértem ki a kifizetést, magamtól nem lehet a kyc megcsinálni mert azt írja hogy nincs szükség megerősítésre, állítólag majd kérni fogják külön emailben.

Amúgy egy olyan oldalon találtam ilyen véleményt ami szándékosan az online kaszinók csalással kapcsolatos ügyeit intézi, egy fórum, és ott általában senki nem maradt pénz nélkül, de körülbelül 1 hónapig tartott amíg pénz jött..

(Lehet szándékos is, azért sok ember ilyenkor visszavonja a nyereményt, és játszik még) Nekem is nehéz lesz kibírni ennyit várni..

ma 15:18
 14/14 anonim ***** válasza:

Segits ertelmezni.. ha nem kersz soha bonuszt, akkor miert az isten hata mogott bejegyzett szar oldalon jatszol, ahol semmilyen jogorvoslati lehetoseged nincs? Exxtreme lighting roulette van a vegas.hun, ott is van Evolution elo jatek. Magyar oldal, adomentes.


Semmi ertelme bonuszozas nelkul mashol jatszani, mint a vegas mert eleg jo a kinalat es magyar. Es adomentes.

ma 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!