Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vinteden mindig minden termék...

Vinteden mindig minden termék elérhető?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha meg szeretnék venni egy cipőt például, akkor azt még biztos nem vette meg senki előttem? Attól tartok, hogy elutalom az árát és utána kiderül, hogy már más megvette.

ma 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Alapesetben igen, elérhető. De volt már velem olyan, hogy fizetés után kiderült, a csomagban az egyik cipő már elkelt (több platformon is árulhatja az eladó, ha nem Vinteden veszik meg, akkor manuálisan kell levennie), visszautalta a csomag árát és anélkül vettem meg újra azokat a ruhákat, amiket kinéztem. De ez sem jellemző, kb. 20x vásároltam már ott, 19x azonnal küldték.
ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!