Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 22 beten általában kártyaval...

22 beten általában kártyaval utalgatok,viszont múltkor banki átutalás volt.Azóta nem tudok egyáltalán kiutalni se kártyára se számlára,azt írja nem azonos a ki és befizetés módja.Support nem válaszol semmit.Sorstàrs esetleg?

Figyelt kérdés

szept. 26. 07:34
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

Ez én vagyok! Kerüld őket is, meg a GG.BET-et is ahogy csak tudod!!!!

szept. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
53%
kártyával nem lehet utalni
szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De lehet utalni ne beszélj már hülyeségeket, én is mastercarddal fizettem be állandóan, és arra is vettem ki.. Ha nem értesz hozzá inkább ne szólj a témához.

#1es voltam

szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A múltkor írták hogy próbáljam meg a banki átutalást,akkor még ki tudtam venni róla pénzt.Azóta már a bankszámlás kifizetésnél is azt írja hogy csak ugyanolyan arányban tudok kifizetni különböző módokon,mint amilyen aranyban befizettem. Na most honnan a vérből tudjam hogy kártyás illetve közvetlen banki utalással mikor mennyit fizettem be? Nem mindegy az nekik hogy én milyen modon fizetek be és ki? Még ha kriptókkal nyomnám mert ugye az is opció,akkor megérteném,de ezt most így nettó baromságnak érzem,mintha direkt nem akarnák hogy pénzt tudjak fölvenni.
szept. 26. 10:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Benyelték a pénzed haver, úgy mint az enyémet. Tegnap hasonlóképp jártam a GGbet-tel. Engedd el, játssz máshol, én is ezt teszem.
szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5ös miért tennék? Nem hiszem hogy pont az én tizen-x ezrem kellene nekik.Ha több millió lenne a számlámon még azt mondom,de így kötve hiszem,zsebpénznek jó kb.

Arra letten volna kiváncsi hogy valakinek volt e már hasonló gondja ezzel.Nekem is gördülékenyen ment minden,viszont a múltkor közvetlenül banki átutalással töltöttem fel pénzt,azóta van ez a probléma.

szept. 26. 16:29
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Épp említettem, hogy engem 20E ft befizetés után tiltottak ki egyből, pénzmosás címszóval. Pénz nem jár vissza.

Hidd el, ezt nagyobb pénzekkel nem merik megcsinálni,mert jogilag rábasznak.

Ezt megcsinálják 500 emberrel, 10ezer ft értékben, az már 5millió forint. Sok kicsi sokra megy alapon.:)

szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#3 az online bankkártyás fizetés és az utalás az két különböző dolog, a kettes egyáltalán nem írt hülyeséget, sőt.
szept. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na közben kiderült hogy annyi a baj,hogy a regi kártyám lejárt,az újat pedig nem hitelesítettem még(az alternatív befizetési mód nem regisztrálja automatikusan a kártyát). Supportnak el kell küldenem a kártyát befényképezve (cvv letakatással). Szóval nem vertek át meg tiltottak ki ok nélkül.

#1- nek elolvastam a bejegyzését,ez tényleg fura.A pénteki 100%os bónusznak van egy megforgatási kritériuma, 3szor kell megforgatni olyan gyűjtőfogadással,amiben van legalabb 3 legalább 1,4 es odds.Ha ezt megforgattad 24 órán belül,akkor hitelesítés után lehet kiutalnod magadnak. Ahogy láttam te ezt megtetted,szóval más miatt tilthatták le a számládat.

szept. 28. 09:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kaptam rá indokot, hogy mi miatt tiltották. "A bookmakernek jogában áll indok nélkül kitiltani" "A fogadóirodának jogában áll indok nélkül visszavonni törölni a bónuszajánlatot".

És érdekes,az is, hogy amint jött a 4es kötésem, abba a mpbe tiltották a számlám. :D

szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!