Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Igazságtalan az ingatlanpiac?

Igazságtalan az ingatlanpiac?

Figyelt kérdés

Egyre jobban bosszant, hogy csak azok vannak támogatva( több 10 milliokkal lakás/ házvásárlásnál) akik vállalnak 1 ,2 vagy 3 gyereket.

Én ellenben aki nem akarok gyereket, elesek ezektől , sőt ez még hagyján.. azzal , hogy mások ezt megkapják , a piac magasabbra árazza az ingatlanokat, beépíti ezek árába a kedvezményes támogatásokat. Ezzel nekem is több 10 milliókkal felnyomja az árakat.

Értem én , hogy növelni kell a népességet és ez egy jó módszer. De nagyon igazságtalan. Mindenkinek a saját döntése , hogy akar e gyereket vagy nem.


ma 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem jo modszer... Esik a szuleto gyermekek szama...

Igazsagtalan? Hat koszond meg a fidesznek majd kovetkezo szavazaskor

ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az élet igazságtalan.

Sose lesz olyan rendszer ami mindenkinek egyformán jó.

ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Értem én , hogy növelni kell a népességet"


Nem kell, tulnepesedes van a Foldon.

ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem igazságtalan...Egyedülálló elégedjen meg albérlettel vagy kis garzonnal. Minek neki a családi ház?
ma 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden állami beavatkozás a piaci versenybe igazságtalan, és végső soron többletterhet jelent a társadalom számára, az összjövedelem csökkenését eredményezi kivétel nélkül és elkerülhetetlenül.
ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ingatlanpiac igazságos. A FIDESZ meg gonosz.

A módszer nem működik. Attól, hogy háromszor annyi gyermeket hagynak inkubátorban meg a kórházban, nem lett nagyobb a gyermekvállalási kedv.

De legalább tönkretették az ingatlanpiacot.

ma 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az ingatlanpiac nem megy tönkre. De az emberek igen , ők nem fogják tudni fizetni a hiteleket
ma 10:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Saját döntésed hogy nem csinálsz gyereket így az is a saját döntésed, hogy ezzel nem veszed igénybe a támogatást. Fenőt emberként hoztál egy DÖNTÉST viseld a KÖVETKEZMÉNYét.
ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!