Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megadnátok a számlaszámotokat?

Megadnátok a számlaszámotokat?

Figyelt kérdés

Nyár elején rendeltem az Odibolt.hu-tól, hetekig nem volt semmi hír a csomagomról, közben olvastam róluk, hogy nagy csalók, mennyien csalódtak bennük stb. Rendeltem másik helyről, megkaptam a kívánt terméket. Aztán egy hónapja kiszállították a csomagpontra, ahová anno kértem, de nem vettem át

.Most kaptam az emailt, hogy visszakézbesítették hozzájuk és hogy legyek szíves egy számlaszámot küldeni, ahova a szabályzatnak megfelelően az oda-vissza kézbesítés, a

csomagolási és a kezelési költség díjával csökkentett összeget 14 napon

belül visszautalják....Tudom, hogy elvileg számlaszám alapján nem tudnak levenni pénzt a kártyámról, de egyszerűen nagyon bizalmatlan vagyok. Ti mit tennétek a helyedben?



ma 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy elvileg számlaszám alapján nem tudnak levenni pénzt a kártyámról"


Most akkor tudod, vagy kérdezed?

ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A számlaszám lényegében nyilvános adat.


A cégek számlaszámai pl. fent vannak a weboldalaikon.


Egyetlen dologra alkalmasak.


Tudsz utalni rájuk.

ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szàmlaszámot Iban számot megadhatsz nekik. Ha csaló úgysem fog küldeni neked semmit 😃
ma 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!