Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kedves Váciak! Szociális...

Kedves Váciak! Szociális támogatáshoz szükséges igazolások honnan szerezhetőek be?

Figyelt kérdés

Lehetőségem nyílt szociális ösztöndíjra kérvényt benyújtanom az egyetemen, viszont olyan igazolásokat kérnek, amelyeket fogalmat sincs, hogy honnan lehet beszerezni, persze van olyan, ami egyértelmű pl az egy főre eső jövelem az NAV-val kapcsolatos - de még sosem intéztem ilyet vagy ehhez hasonlót, ezért némileg tanácstalan vagyok pár dologgal kapcsolatban. Az egyetemnek küldött email-ekre pedig csak sablonos válaszokat kaptam, amivel nem jutottam előrébb.


A következőkről kellenek igazolások. Csak azokat szedtem itt össze, amikben bizonytalan vagyok, hogy hogy kell:

- egy háztartásban élők igazolása ( 3 hónapnál nem régebbi hatósági

bizonyítvány (önkormányzat vagy

kormányhivatal igazolása) a pályázó

állandó lakcímére bejelentett

személyekről )

- jövedelem, bevételek igazolása ( pályázóval egy háztartásban élő

alkalmazott jövedelemigazolása – ( 3

hónapnál nem régebbi, a kiállítás

dátumát megelőző 3 hónap nettó

átlagjövedelmét tartalmazó kereseti

igazolás. Az esetleges év közbeni

jutalmat, jutalmakat kérjük külön

feltüntetni az igazoláson, ellenkező

esetben ennek összegét is beszámítjuk

az egy fője jutó jövedelem

számításakor )

- A pályázóra vonatkozó körülmények ( hátrányos helyzetű, halmozottan hátrányos helyzetű )

- A pályázóval egy háztartásban élőkre vonatkozó körülmények.

- Az egy főre jutó jövedelem és számítása.


A válaszokat előre is köszönöm!



#egyetem #igazolás #ösztöndíj #szociális ösztöndíj #szociális helyzet igazolása #egy háztartásban élők adatai igazolása
ma 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

de hát ott van, hogy a kormányhivatal igazolása kell, akkor nyilván a kormányhivatalba kellene menned érte...

jövedelemigazolás munkáltató, vállalkozó esetén NAV.

Hátrányos helyzetet meegnézed, mi számít annak, pl gyv kedvezmény, akkor határozat; ha fogyatékosság, akkor az ezt megállapító irat, stb.

ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindegyik máshonnan. Váchoz mondjuk nem sok köze van egyiknek se.
ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!