Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen cél lehetett a 13...

Milyen cél lehetett a 13 milliárdos brazil államkötvényes csalás mögött?

Figyelt kérdés

Közismert, hogy a Donor Zrt. és a Brasil Államkötvény Hasznosító Zrt.-ken a napokban 13,5 millárd forintot forgatott át egy magánszemély. A dolog már ott sántít, hogy ez készpénzben egy szobányi pénz, utalás formájában meg nyoma van és ott kellene lennie egy bankszámlán, tehát elve már itt gyanús a dolog, hogy valóban létezett-e ez az összeg. Most már az is köztudott, hogy ilyen brazil államkötvények nem léteznek, tehát egyértelműen csalás áll a háttérben.

De mi volt ezzel a tranzakcióval a cél, milyen pénzeket és ki akartak így eltüntetni, vagy miért csinálták ezt? Mert ez túl nagy összeg ahhoz, hogy fiktív költségekkel lepapírozzuk az ellopott pénzt, hiszen ez a nagyságrend már Lőrinc vagyonának is a sokszorosa. Mi volt tehát a tranzakció és a csalás célja?



[link]



#gazdag #milliárd #brazil #csalás #donor #Brasil Államkötvény
ma 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az 13 ezer milliárd, nekem úgy rémlik.


Szerintem csak trollkodni akart valaki. Elég komolytalan a dokumentáció. A feltöltött kiegészítő melléklet úgy néz ki, mint ha valami kretén nyugger írta volna óriási betűkkel mert már csak azokat látja a képernyőn. 😄

ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
na vajon mi
ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A feltöltött kiegészítő melléklet úgy néz ki, mint ha valami kretén nyugger írta volna"


Csak az átlagos fideszmaffiás csaló strómanok szintje.

ma 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1: Bocs, igazad van én írtam el. 13.000 milliárd.
ma 10:43
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, de ha így van, akkor az ügyvédet miért nem veszik elő és vágják sittre? Ez állítólag még a DK-hoz köthető, bár tök mindegy, mert a cirkusz és a látszat csak a népnek szól.

De a kérdés továbbra is az, mi célja volt ennek az egésznek?

ma 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!