Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A gyógyszertárban azt mondták...

A gyógyszertárban azt mondták a férjemnek, hogy valami kártyát ha kivált akkor valamennyivel kevesebbe kerül a gyógyszerem. Milyen kártya ez?

Figyelt kérdés

ma 14:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Aki tudja gyógyszertári dolgozó , vagy gyógyszerész aki ért hozzá legyen szives megírni , hogy milyen kártyáról van szó. Majd felhívom a gyógyszertárat is. Nem kell fizetni érte , csak meg kell igényelni azt mondták neki. előre is köszönöm szépen ha válaszolnak.
ma 14:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami olyasmi lehet, mint a boltokban a különböző kártyák (penny, tesco, spar stb.).

Anyám is kiváltotta és olcsóbban kap abban a gyógyszertárban bizonyos dolgokat. Én például nem.

ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! A gyógyszertárban kell megigényelni ? Nem kerül pénzbe a kártya azt mondták neki. A férjem is intézheti , vagy nekem kell személyesen be menni. Sajnos sok a gyógyszerköltségem 20 000 - 30 000 ft de van hogy több. Ha csak 2 ezerrel lenne kevesebb az is jó lenne. Legyen szives már megírni , hol kell igényelni. A férjem nem szed semmilyen gyógyszert , gondolom akkor az én nevemre kell igényelni. Köszönöm szépen ha válaszol .
ma 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Akár gyógyszertárfüggő is lehet, de azt gondolnám, tökmindegy, kinek a nevén van a kártya, lényeg, hogy becsippantsák fizetéskor. Mint mikor az ember odaadja a tescóban a cludcardot.
ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet a gyógyszertár törzsvásárlói kártyájára gondol.


További módja a költségcsökkentésnek az egészségpénztár. Ha azon keresztül veszel gyógyszert, akkor a 20%a jövőre visszaigényelhető az adóból (max 150 ezer forint)

ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!