Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki mar elte...

Van itt olyan, aki mar elte fel az osszes tartalekait?

Figyelt kérdés

En most kenytelen vagyok hozzanyulni az osszes 800ezer ft) megtakaritasomhoz, 34 evesen, sajnos.

A munkamat ott hagytam, mert mar minden nap gyomorideggel mentem be es nagyon kitudjak kezdeni a masikat sajnos:( nagyon nem ereztem jol magam. Ha csak a volt munkamra gondolok hanyni tudnek az emberektol is es magatol a helytol.

Mosogattam egy ettereben Budapesten.

Alberletben elek.

800ezer a vesztartalekom. Most sem tudok menyugodni teljesen, mivel most mar csak ennyim van :(

Volt mar itt valaki ennyire lent?


szept. 16. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mostanában, hanem fiatalabb koromban (25 körül) sikerült lenullázni magam egy rossz párkapcsolat után. Visszaköltöztem anyámhoz pár évre, amíg rendbe szedtem magam.

Albiban hamar el fog menni az a pénz, ha csak úgy otthagyod a munkahelyed. Valamihez kezdeni kel majd.

szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Munkanelkulit nem igenyeltel?
szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Keress új melót gyorsan.
szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Annyira nevetséges ez a sztori, hogy nem is tudom mit kéne erre írni...?

1. 34 évesen 800 ezer forint az összes megtakarításod...?!

2. Úgy hagyod ott a munkádat, hogy nincs másik?!

3. 34 évesen mosogatsz?!?

4. Albérletben élsz és otthagyod a munkahelyed?!?

Azt tudom erre az egészre mondani, hogy mindenki olyan életet él, amilyet választott magának.

szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen, a kisgyerekként összespórolt 200 ezer forintom, amikor elúszott pár hónap alatt jogsira meg fogorvosra, akkor nullára csökkent a nettó vagyonom. Ez pont tíz éve volt.
szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Mindig 0-an vagyok,pár tízezer ft-om van csak minden hónapban mivel nincs munkám csak alkalmi. Semmi megtakarítás,semmim sincs. Ez a padló haver
tegnapelőtt 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Elég szomoru ha 34 évesen csak 800k tartalékod van, az gyakorlatilag még 1 havi fizetés sincs...
tegnapelőtt 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es, nem lehet mindenki gazdag, van aki szarul keres. Mi az hogy a 800k nincs egy havi fizu? A tiéd lehet nincs, de sokan 300-400-at keresnek.
tegnapelőtt 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8: 800k az hol gazdag neked lol, még 400k fizuval is lfsz nem megtakarítás...


Nem kell a mellébeszélés. A hozzád hasonlóak csak adják a lovat azok alá, akik elszórják a pénzüket mindenféle hülyeségre felelőtlenül, aztán majd sírnak mikor szükség lenne a tartalékra. Ha szar a fizetésed akkor le kell mondani a dolgokról ennyire egyszerű.

tegnapelőtt 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy a 800k nekem gazdag? Azt írtam, hogy nem lehet mindenki gazdag, mert te beszóltál, hogy csak 800k megtakarítása van.


Én jól keresek, de attól még tudom, hogy milyen helyzetben vannak sokan. Azzal én sem értek egyet, hogy szórni kell a pénzt, de nem tudjuk, hogy a kérdező mennyit keres és hogy mire kell költenie. Nem kell lenézni azokat, akik az átlag bért keresik meg.

tegnapelőtt 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!