Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valakinek nincs pénze az...

Ha valakinek nincs pénze az sosem fog tudni vállalkozni?

Figyelt kérdés

Ha valakinek nincs tőkéje. Az örökre benne ragad az alkalmazotti alulfizetett rétegbe? Hogy soha a fenébe meg egy lakásra valót sem lehessen osszegyujteni.

Vagy hogyan lehet kitorni ebből?

Én ha mar havi 2 millió nettó keresnek tökéletesen elégedett lennék és lakásra is viszonylag rövid alatt meglenne.

De ahogy nézem a fizetések nem nagyon emelkednek. Hanem így hogy bejottek a vendegmunkasok meg csokkeni is csokkent egyes helyeken.


szept. 15. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem minden tevékenységhez kell tőke, főleg, ha az online térben vállalkozol. Én kb 50 ezerből megvoltam, most 1 millió jön be havonta.
szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Meg van az a sztori hogy emberek megnyerik az ötöslottót, aztán pár év múlva mindent elherdálnak, semmilyük sem marad csak ott vannak újra a nyomorba?


Na ez kb ugyan így igaz arra, aki alkalmazottként is csak tengődik.

Hiába lenne tőkéje, ha nem ért hozzá, nincs érzéke a vállalkozói léthez. Akkor max bele tol egy vagyont egy rossz nem működő vállalkozásba, elbukik mnindent, aztán majd megy vissza a gyárba.


Nem sok fogalmad lehet a világról ha azt hiszed hogy így működik hogy csak betolod a "tőkét" a vállalkozásba, aztán már dől is a havi 2 misi.

szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem mondod? Én 0 Ft bol építettem fel részben egy raktári kisegítői vállalkozást. És elertem vele 20 milliós bevételt.

Hangsulyozom bevételt és nem profitot.

Viszont abbahagytam miután jöttek az ukránok meg stb. És elmentek 1000 Ft/óra oraberert dolgozni.

Viszont nekem van érzekem hozzá csak tőkém nincsen.

Akár egy saját berraktarozas vallalkozas vagy bármi egyéb.

Vannak otleteim, tudás is csak pénz nincs hozzá.

szept. 15. 17:50
 4/8 Telelő Teve ***** válasza:
A vállalkozás a gazdálkodásról szól, tudni kell bánni a pénzzel. Ha megtakarításokból, adószámos magánszemély tevékenységből nem tudod kigazdálkodni még a kezdőtőkét sem akkor nem biztos, hogy ez neked való életcél.
szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor keress olyan ötletet amihez nem kell nagy tőke
szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon sose!
szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tipikusan az aki nem tud a szakmajaval penzt keresni az vallalkozassal se
szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meggyőző pénzügyi tervvel, cash-flow-val és jó ötlettel szerintem lehet pénzt szerezni a vállalkozás beindításához.
szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!