Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

4000 ft/órát ez nettó. Fizetnek nekem alvallkozasban egy szállítmányozó cég. De még ezt soknak tartják.

Ebből kell nekem fizetni az embereket, akiket vinnem kell, ebből kell fizetni az adót, járulék költségeket es egyéb ilyen dolgokat. Plusz szervezzem én az embereket és rajtam van a felelősség.

Emberek meg már nem jönnek nettó 3000 Ft/óra alatt fizikai munkára.


szept. 7. 11:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Viszont elvesziteni sem szeretném a megbízást. De nem adják meg a 6000 Ft/óra vállalási díjat.
szept. 7. 11:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát.
szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
patthelyzet, ha egyik se enged, mert az egyik nem akar többet fizetni, a másik nem akarja olcsóbban megcsinálni, akkor nem jön létre az üzlet. Keresni kell másik megrendelőt/ügyfelet.
szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Át kell gondolni, hogy ilyen feltêtel mellett érdemes foglalkoznod vele, avagy keresel inkább más céget.
szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel értelmesen nincs leírva a helyzet, így azt mondom, hogy jelen gazdasági helyzetben 50% emelést kérni úgy, hogy valami pluszt is adsz, nem csoda ha nem megy át.
szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!