Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azt írta az orvos a rokkantság...

Azt írta az orvos a rokkantsági beutalóra hogy nem vagyok rehabilitálható sem saját munkakörömben sem más munkakörben ez azt jelenti hogy soha nem kell ezután dolgoznom vagy azt hogy nem rehabilitálva kell dolgoznom vagy mit?

Figyelt kérdés
És ha nem kell akkor honnan lesz pénzem? Vagy majd küldenek sok rokkantsági pénzt? Nem értem akkor most felmentést kaptam a dolgozás alól vagy mit jelent ez?

szept. 4. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hova szól a beutalód?
szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alig hiszem,hogy megfelelő ismeretek birtokában ne lehetnél Hpme Officban szoftverfejlesztő..
szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A rokkantsági támogatás nem lesz sok, arra ne számíts.

Olyan helyen fogsz tudni helyezkedni, ahol megváltozott munkaképességűeket alkalmaznak.

Kérd meg az orvosod, hogy magyarázza el, most mire számíthatsz.

szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!