Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Aranyotthon.hu webáruház...

Az Aranyotthon.hu webáruház megbízható? Vett már tőlük valaki aranyat, esetleg kibontotta és bevizsgáltatta?

Figyelt kérdés
Pusztán mint arany vásárlásán gondolkodó ember kérdezem.

aug. 23. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem ezt az oldalt, ettől eltekintve lehet hogy megbízható.

Aranyat csak is olyan helyről lehet vásárolni, akik már vettek ott aranyat és bevizsgálással is foglalkoznak.

Én innen szoktam aranyat vásárolni.


[link]


Mindenhol fel szokták ajánlani, hogy megőrzik neked egy külön helyiségben, ahol több kisebb széf van. Semmilyen esetre se fogadd el ezt lehetőséget, amit megvettél aranyat, azt otthon őrízed, vagy egy olyan helyen amit biztonságosnak ítélsz meg.

aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem a Magyar vagy a Bécsi Pénzverdétől veszel aranyat?
aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ár-érték arányban jobban megéri a correctgold, mint a Magyar pénzverde. 999-es aranytömb, amit bárhol visszaválthatsz.

Nekem az Aranyotthon nem szimpi, mert nincs üzlet, személyes átvétel.

A gold2home.hu kft üzemelteti, amit 2023-ban alapítottak....

aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!