Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Temu webáruházból érdemes...

A Temu webáruházból érdemes vásárolni bankkártyával ,előre fizetéssel? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Szeretnék innen vásárolni,de sajnos elég sok negatív tapasztalatom van ezzel a weboldallal kapcsolatban.

aug. 19. 18:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Most rendeltem negyedjére. Eddig nem volt vele semmi gond.
aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszod.
aug. 19. 18:24
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Én háromszor rendeltem. Egyik csomagban 39 termék volt, de minden teljesen rendben volt. Viszont én nem az appot használom, számítógépen regisztráltam be.
aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem érdemes.
aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Többször rendeltem màr.


Mindennel elégedett voltam.

aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszotokat. Most rendeltem 28000,- Ft értékben,remélem minden rendben lesz!
aug. 19. 21:16
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Bár elkéstem, mert rendeltél, de a véleményem röviden az, hogy itt van a Kínai übergagyi elárasztás második hulláma. Az első a Kínai piacok voltak.


Ez annyival rosszabb, hogy itt már nem tudod kézbe fogni megnézni a terméket, és valahogy mindig sokkal szebb, jobb fotó készül mint a valóság.


Magam is rendeltem összesen két alkalommal, de pont elég is volt. Biztos van olyan termék kategória, amit esetleg megéri, én eddig nem találtam.


Kisebb műszaki cikkeket vettem, de sem a kivitelezés sem a minőség nem jó. Kivitelezés alatt értem azt, hogy minden műanyag, még ahol fém csavar kellene az is, sorjás a műanyag, Bonthatatlan burkolat, össze ragasztva öntve. Ha valami hajtható tekerhető, akkor nagyon gyenge vékony az anyag semmi erőre, pik-pak letörik, javíthatatlan szóval kuka. (Pl. telefon állvány.)


Bár van jó minőségű mikrofonom, de gondoltam egy próbát megér USB C-s lavalier vezeték nélküli mikrofont vettem. Hang minőség felejtős, Ugyan ez a youtuberszet (Állvány a telefonnak, pici lámpa felette és egy mikrofon.) itt is az állvány full sorjás, a lámpa még talán elmegy bár csak elemről működik, se USB sem más forrás. A mikrofon pedig gyalázat hangot ad.)


És bár ezen én már túl vagyok, régebbről ezen, de meghajtót, pendrive-ot, SD kártyát eszedbe se jusson Kínából rendelni 98% hamisított, szoftveresen fel nagyított tárhely stb. Ma is megvan még valahol az a két 14GB SD kártya amit 500 GB-os ként árultak. Igaz azokat teszt céllal vettem pár ezer forintért. De igaz volt amit írtak róla. 500GB látja a Windows ám a valós kapacitása csak 14 GB.


Ma is jól emlékszem egy videóra, ahol ez hangzott el, nagyjából: A kínaiak tudnak minőségi terméket előállítani, de azt egyrészt nem fogják olcsón adni, másrészt elsősorban hazai piacra gyártják. Külföldet elárasztani, és letarolni tökéletes az übergagyi. Mindig lesz az a réteg aki megveszi.

aug. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

07:56


Ne legyenek illúzióid, sokszor a magyar kereskedötöl is ugyan azt a gagyisztikàt adja majd el neked, csak amit te is megvehetnél temurol 1500Ft-ért, azt ő majd 9500Ft-ért adja neked tovább.


Làttam màr ilyet. 1:1 ugyan azt a cuccot amit ázsiàbol 150-350Ft-ért lehet megrendelni, kis magyar ev. webshopjàn 2500-3500Ft-ért lehetett.

aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Nézegettem vagy 7-8 órát a temut, de csak pár gagyi dolgot rendeltem. A termékek nagy része pl. emagon olcsóbb, szállítás is gyorsabb, garanciaérvényesítés, stb. is jobb.

A kamu árazás meg nagyon idegesítő, a reklámozott áron amint választasz szint már nem annyiba kerül, sőt tovább megyek írnak valamire 800Ft-ot beteszed a kosárba már 8000Ft-ra vált.

A méretezés is borzadály kerti ásó, gereblye, lapát a kertészkedés elengedhetetlen kellékei, szép fotókkal, ami alapján normál méretű, közben meg makett + számítógépes kamu képek és 6cm-es a lapát...

Láttam már elméretezett edénykészletet is 16eFt-ért, a hirdetésben véletlen a mm helyett cm-ert írnak, a hozzászólások között valaki feltette a valós képet, az 5 edény elfért a tenyerén.

A legviccesebb az Eu méret XXL-es, de valójában 5cm2-es pulóver, télikabát stb.

Elektronikai dolgok 1990-2000-es széria max. új skinnel.

Az árak 2-3 percenként változnak, nyomsz egy frissítést és bumm 10X-er annyiba kerül.


Kérdező linkelj pár dolgot, amit kinéztél, köszi!

aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
aug. 21. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!