Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Shein rendelés,csomagpontra?

Shein rendelés,csomagpontra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, rendeltem sheinről csomagpontra ma kaptam az emailt hogy kiszállították a csomagot. De az emailben nem találok nyitókodot amivel kitudnám nyitni a csomagpontot. Hogy tudom így átvenni a csomagot? A remdelési szám alapján?

Köszönöm a válaszokat.



aug. 5. 18:31
1 2
 1/12 Fárasztó96 ***** válasza:
Ha nem csomagautomata, hanem üzlet, akkor érdemes a csomagszámmal érdeklődni, hogy nem jött-e csomagod.
aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha csomagautomata?
aug. 5. 20:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Vibered van? Nekem volt, hogy oda kaptam meg a nyitókódot
aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs viberem,most akkor hol a nyitókódom?🙁
aug. 5. 21:50
 5/12 A kérdező kommentje:
Sms-t se kaptam
aug. 5. 21:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Holnap hívd fel az ügyfélszolgálatot és kérd el tőlük. A rendszerükben benne van. Emailra van, hogy pár nap után reagálnak azt nem ajánlom, mert addigra lehet vissza kiveszik a boxból.
aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A magyar posta ügyfélszolgálatát? Elvileg ő hozza a csomagom. Nincs az emailbe telefonszám se
aug. 5. 22:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen a magyar postáét. Azért van az ügyfélszolgálatuk, hogy az ember ott tudjon érdeklődni.
aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
aug. 5. 22:27
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kaptam értesítést a csomag érkezéséről?


Az értesítést a feladáskor kapott e-mail címre és telefonszámra küldjük. Probléma esetén kérjük, hívd az ügyfélszolgálatunkat a 06-1-421-7282-es telefonszámon munkanapokon 6:00-22:00, hétvégén és ünnepnapokon 9:00-18:00 között.


Ezt találtam, ha esetleg szükséged lenne rá

aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!