Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most ez igaz, vagy kamu? Té...

Most ez igaz, vagy kamu? Tényleg ingyen megkapja a zember most, és ingyen a szállítás? Ez valami külön akció, kedvezmény? Nem bízok már ebben a mai világban, sajnos!

Figyelt kérdés

Mit kell fizetni érte?


[link]



[link]



aug. 4. 10:35
 1/8 A kérdező kommentje:

Most ezt írja!


[link]

aug. 4. 10:45
 2/8 anonim válasza:
7%
SEMMIT ne rendel temuról, ne töltsd le az alkalmazást, és ne csinálj fiókot. Kamu az egész.
aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Komolyan?


Tapasztaltad vagy valaki ismerősöd mesélte, ?


Mi történt?

aug. 4. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljutsz a fizetésig, mindent korrekten kiír. Én nem csalódtam eddig. El kell olvasni 1-1 termék alatt a véleményeket is, ha azok alapján vásárolsz, akkor nem lehet gond a termékkel sem. Legutóbb 1 napot késett a szállítás, de ahogy ígérték az 1700 Ft értékű kompenzációt is megkaptam.
aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jo a temu. Az itthoni webshoposok sipitoznak most, hogy nem toluk rendeled ugyanezt 4x-es aron. (Amit ok is a temurol vertek).
aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jól hangzik! 👍
aug. 4. 11:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt vele gondom, egyszer késett három napot a szállítás, visszafizették az árat (pedig ha késve is, de megkaptam a cuccot)
aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha akar 1 napot késik kapsz 1700 forintot, plusz akár az egész áru árát visszafizetik, és vissza sem kell küldeni.

Olbass el mindent, pl a ruha méret. Ne fent nézd, hanem lent alul, ott lesz külön táblázat hogy az adott ruha milyen méretű. Ha figyelsz, semmi gond a temubal. Csak szeretnek sipitozni hogy csődbe mennek a cégek. Hát ja! Ha pl a pohár ami a temun 500 a boltban ugyanaz nem 5000 lenne hanem mondjuk 1000 forint akkor onnan vásárolnék. De így? Szóval vásárolj csak 😊

aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!