Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal business fiokomra...

Paypal business fiokomra erkezett penz. De azt irja “egyenlege zarolasi idoszak alatt van”. Tobbi lent.?

Figyelt kérdés
Ez meddig tart? Vagy hogyan tudom megszuntetni h megkaphassam a ra erkezett osszeget?

júl. 31. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Zöldfülű accounttal egy ideig zárolva van a pénz, hogy ha a vevő reklamál, legyen miből visszatéríteni. Asszem 60 nap a zárolás. Ha már lesz egy megfelelő forgalmad, akkor nem fogja zárolni.
aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En utana 21 napot olvastam. Akkor most 60 vagy 21 nap? 🥹 meg amit elotte kaptam azt viszont engnedte. Csak a masodikat nem..
aug. 1. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem áruért vagy szolgáltatásért kapod a pénzt, azt rögtön le tudod venni. A 60 napban nem vagyok biztos, lehet, hogy csak 21
aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ruhakert kapom. Webshopom van
aug. 2. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!