Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Woltnál sokszor vannak...

A Woltnál sokszor vannak ilyen gyenge napok?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam kint 6 órát, kerestem 6000 ft-ot...


Előtte 1,5 óra alatt kerestem 3000 ft...


Ez mindig ilyen gyenge?


Vagy hogy működik ez?



júl. 25. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi rendelés van aznap, illetve mennyi borravalót kapsz. Az infláció miatt sokan a borravalón spórolnak, illetve csak akkor rendelnek ha van valami akció, kupon, ami a Woltnál mostanában nem nagyon van, vagy ha van is, az nem országos, területileg erősen korlátozott.
júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most is kint vagyok, 1 óra alatt 1 cím... ez nagyon gyenge


Ez így még a költségeket sem termeli ki

júl. 25. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes kaját rendelni, erre egyre többen rájönnek. Plusz egyre nagyobb a valószínűsége hogy valami filippino vagy afrikai bokorugró hozza ki, nem túl higiénikus benyomást keltenek, nem szívesen tudja őket az ember a kajája, otthona egységnyi sugarú környezetében.
júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát így jár az a cég, aki az egekbe emeli az árait. Egyedül annyiba kerül magamnak kaját rendelni mint ketten elmenni ugyanabba az étterembe. Ráadásul a vármegyebérlet miatt ezt plusz költség nélkül megtehetjük. Nyilván mindig is drágább volt rendelni, mert ott a szállítási díj, meg magasabb az áfája mint a helyben fogyasztásnak, de azért ekkora különbség nem volt, kettőnknek a buszjegy drágább volt oda-vissza mint a rendelés felára. Azóta több mint duplája lett a kiszállítási díj, bevezették a "lehúzási díjat", a termékek meg akár 15%-al drágábbak mint az étteremben, közben a tömegközlekedés olcsóbb lett. Ha erre nem reagálnak, rövidesen lehúzhatják a rolót.
júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1000 ft-os órabér... ez zsebpénznek is kevés :D


Ezt a megyebérlet dolgot nem értem... a Wolt erre felé csak városon belül szállít, másik településre nem

júl. 25. 11:34
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

csatlakozom: a wolt már nem éri meg a rendelőnek (a foodora se). Egekben az árak, egy 3000 forintos ételt mire megrendelek, majdnem 5000 forint lesz, mert rájön a kiszállítási díj, a rendszerhasználati díj, ilyen díj, olyan díj, és még a végén azt is megkérdik, hogy adok-e borravalót.... na hagyjuk egymást. Ha rendelni akarok, akkor inkább az adott étterem honlapján keresztül megoldom, vagy elmegyek érte. Olcsóbban jövök ki.

Erre egyre többen jönnek rá, így szerintem a futároknak se éri már meg annyira a meló.

júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!