Vidaxl megbízható?

Figyelt kérdés
júl. 14. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
A bolttal nem volt problémám, viszont a termékei elég silány minőségűek.
júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A bolt jó, viszont ahogy az első írja, a termékek nem jók sokszor.


Eddig tyúkólat rendeltem, jól túlárazva, 100ezer feletti termék, de silány volt. Választhattam, hogy visszaküldöm és visszaadják az árát, vagy adnak 35ezres kupont amit náluk vásárolhatok le.


Végülis annyira nem volt tragikus, a törött elemet meg tudtam javítani, így jól jártam. A kuponból vettem belátásgátló hdpa textilt, az jó volt. Egyszer székhuzatokat is rendeltem, az kicsi lett, bár ott én hibám volt, annak jó anyaga volt, el is tudtam passzolni.

júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kínából jön a bútor, ki sem bontják, csak átcimkézik. Egy halom töredezet szemetet kaptam. Az árát azonnal visszaküldték, ingyen visszavitte a futár. Ellenben nem vállalták, hogy egy hibátlan bútort kapok, mert nem nézik meg, mi van a csomagban.
júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kerékpáros utánfutót vettem. A minősége jó lett volna, ha nem verik oda a sarkát a betonhoz. Mivel volt eszközöm, kiegyengettem a behorpadt csővégeket kör alakúra, és vettem a barkácsboltban műanyag dugókat a széttörtek helyett, és így gyári állaptúra visszaállt. A festést is kijavítottam. Örülök, hogy kaptam egyáltalán, mert évek óta vadásztam ezt az utánfutót, de csak kutyaszállító meg gyerekszállító van horror áron. Én meg cementet, 15 kilós festékes vödröt, zsákos virágföldet meg ilyeneket szállítanék vele hazáig. De b-sszák meg, hogy még dolgoznom is kellett érte, nem elég, hogy sokba került. 60 kilót elbír, és sehol nincs raktáron.
júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 : reklamáltál? annak a kezelésében nagyon jók.
júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ha futár ki is cseréli, szabit kell kivennem hogy otthon legyek, és legalább 7-10 nappal előre kell helyettesítő embert találnom és kitréningelnem aznapra, hogy a project ne csússzon. Most ha aznap telefonál, hogy ott áll a kapum előtt, azzal már nem tudok mit kezdeni. Viszont elég kreatív vagyok.
júl. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaja, csak azért mondtam, mert van hogy nem kicserélik, hanem adnak egy levásárolható kupont, és a terméket is megtarthatod.


Nem a tyúkóllal volt ez, 1-2 elem törött volt, megreklamáltam, felajánlották a cserét is, meg a kupont is. De megjavítottam, így viszont lett 35 ezer levásárolható kódom, mit azóta le is vásároltam gond nélkül.

júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: És az újabb termék nem volt ugyanilyen hibás?...
júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem, főleg ha szállítás/logisztika során sérült. :D
júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!