Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyertem egy kaparós sorsjegyen...

Nyertem egy kaparós sorsjegyen 50.000 ft.-ot. Leellenőriztük párommal többször is,és tényleg nyertem. Ma délelőtt elvittem a lottózóba ,hogy beváltsák.Becsipogta a csaj, erre közli,hogy ez bizony nem nyert. Ilyen létezik?

Figyelt kérdés
Nem értettem a dolgot elkeseredésemben haza is mentem,de láttam,hogy kidobta a szemetesbe a sorsjegyet, viszont nem tépte el. Meséltem páromnak,aki szerint a lottózós biztos csak átvágott,és ő fogja beváltani :( Járt már így valaki van erre magyarázat? Próbálom magamnak megmagyarázni,hátha tényleg csak szimplán nem nyert a sorsjegy. Bár egyértelműen látszott az ábrákon,hogy bizony nyert vagy 100x leellenőriztük.

júl. 12. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Mit mondott arra, mikor megmutattad neki, hogy de bizony, ott vannak az ábrák? Ha tényleg nyertél, nagy butaság volt ott hagyni a szelvényt. Néhányszor játszottam eddig csak, de azért nem atomfizika eldönteni, hogy valóban nyertél-e.
júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez világos. De azért te is meglepődtél volna , ha miután becsipogja a szelvényt, azt mondja a lottózós teljes határozottsággal,hogy nem nyertél.
júl. 12. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem itt sokminden bűzlik.


Ha tetszik, ha nem, lottózóban 50k nem tétel.

Másrészt ha annyira emlékszel az ábrákra, milyen sorsjegy volt és ha szerepeltek rajta betűk - a lekapart felületen -, azok milyenek voltak?

júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem az abra a lenyeg, hanem hogy a betukodok mik voltak.

Csak akkor nyertes a sorsjegy ha harom egyforma betu van rajta. Kulonbozo betu kulonbozo nyeroosztalyt jelent.


Ha viszont becsipogta a vonalkodot es beirta a 4szamot a sorsjegyrol, majd a gep azt irta ki hogy nem nyertes, akkor az a sorsjegy nem nyertes.


Teljesen valoszinutlen hogy at akart baszni, mert nem tudhatta hogy te tisztaban vagy azzal hogy az egyforma betuk garantaljak a nyeremenyt.

Tehat engem nem tudnanak igy atbaszni, mert en automatikusan leellenorzom a betuket.

júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

"a lottózós biztos csak átvágott,és ő fogja beváltani"


Ha valahol akkor a Szerencsejáték ZRT-nél biztos nagyon szigorú szabályozások és biztonsági előírások és gyakorlatok vannak rá hogy ilyennel ne tudjon a dolgozó himihumizni. Mindenhol kamerák bámulják őket, majd biztos meg fogja ezt tudni csinálni, hagyjuk már.

júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha becsipogta a vonalkódot valószínű kiírta volna a gép a nyereményt.Valoszínű nem nyertél.
júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!