Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Shein rendelés! Ide érhet?

Shein rendelés! Ide érhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék rendelni sheinről,6 pólóról lenne szó.már többször rendeltem viszont ha 8-án rendelek,(az lenne a leghamarabbi időpont,)kicsit aggódok hogy nem fog ide érni 20-ig mivel nagyon fontos lenne hiszen megyek nyaralni.(Nálam a shein kicsit kiszámíthatatlan hogy melyik nap hozza a csomagot)Ti mit gondoltok? Ide érhet? Már írtam az ügyfélszolgálatnak, még csak várom a válaszukat. Sajnos ahogy nézem Magyarország nem támogatja az "express szállítást". Olyan van hogy "click&collect" ami csak 8-10 napot vehet igénybe ha lehet és ide ér,akkor azt választom (az csak postára viszi a csomagot és nem házhoz) . Köszönöm a válaszokat! Ha van valakinek valami ötlete szívesen várom!

júl. 4. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendelj ma, ne vátmrj 8-áig
júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 de leghamarabb csak 8-án tudnam megrendelni oda is írtam
júl. 4. 20:39
 3/3 anonim válasza:
Van valami ilyesmi miután rendeltél és visszanézed a rendelésed, hogy expedite shipment. Ha ezt többször megnyomod, hamarabb ide is ér, legalábbis nálam így volt.
aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!