Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a szomszéd...

Mit tegyek, ha a szomszéd miatt nem tudom eladni az ingatlanom?

Figyelt kérdés
A szomszéd csomó állatot tart, nyulat, kecskèt, tyúkot és a vevők folyton azt kifogásolják, hogy állatszag van, ezért visszalèpnek. Lehet ez ellen tenni valamit?
júl. 4. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Használjd dezodort.
júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Add el állattartónak.
júl. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csökkentsd az árat 🤷‍♂️
júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Fizess a szomszednak par par szazezret hogy amig itt vannak a vevok az allatokat tartsa mashol. Inkabb neki par szazezer minthogy a vevod milliokkal olcsobban vegye meg
júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
#4: A szagot nem tudja elvinni kis időre. Egyébként én is azonnal kiszúrnám, hogy a szomszédban állatokat tartanak, ha ott vannak éppen, ha nem.
júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Jelentsd a jegyzőnél az állattartást. Hátha találnak valamilyen szabálytalanságot.


Ha még jobban harcolni akarsz a szomszéddal akkor vegyél egy kaptár mézet és rakd a szomszéd kerítése mellé 5 méterre.

júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Vannak itt rosszindulatúak látom...


Figyi, aki falura költözik, annak lehetne annyi esze, hogy vannak állatokat tartó emberek is.

Akinek nem tetszik odébb áll.


Aki meg szomszédot se akar az vesz tanyát.


Az se mindegy, hogy van-e zöld rész a szomszéd és közötted pl bokrok, tuja stb, ami viszonylag szűri valamilyen szinten az áramló szagokat.


Türelmes leszel vagy lejebb adsz az árból, de ugyanúgy idő mire megveszi valaki.


Nekem házak nézésekor sokszor nem is a szomszéd állatainak zaja, szaga a taszító, hanem a régebbi építésű, nem jól takarított ház falain belüli öreges, dohos szag.


Lehet, hogy csak a háznézők az állatokra fogták, mert nem merték mondani az igazat...


Anyámék is ilyenek. Amikor meg velük mentem én kimondtam, hogy dohos, öregszag van.

Nah azóta nem fogadják el, hogy én vigyem őket nézőbe, mert őszinte vagyok...


6-os, nem lehetsz egy jó ember az fix.

júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván a jegyző felé kell jelenteni és ő jár el az ügyben.
júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Figyi, aki falura költözik, annak lehetne annyi esze, hogy vannak állatokat tartó emberek is."


Ez ma már nem így van.


Nálunk például szabályozva van az állattartás. Nem lehet például X db felett a lakókörnyezetben tartani disznót, szarvasmarhát, kecskét stb.

Ha annyi állatod van, amennyit tarthatsz, és nem megfelelően gondoskodsz a "szagok" terjedéséről, akkor bizony a jegyző az úr -> birtokvédelem.

Ezt a település lakói kezdeményezték, mivel állandó bűz volt a falu egyes részein.

Se teregetni, se ingatlant eladni nem lehetett. Most már lehet...

júl. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!