Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Packetával csomagot rendeltem...

Kirajnyaloseg kérdése:

Packetával csomagot rendeltem egy felvevő pontra, oldal ahonnan rendeltem ott azt írják hogy kérhetnek átvételkor személyit. Erre mennyi az esély hogy bekövetkezik?

Figyelt kérdés

júl. 3. 18:19
 1/5 anonim válasza:
70%
Kérhetnek.
júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

Kérhetnek. Egy normális bolt 16 éven aluliaknak a használatot meg sem engedi, és ha biztos akar menni, akkor 18 évnél húzza meg a határt, amikor teljes mértékben cselekvőképes valaki.

Még rosszabb eset, ha 14 év alatti vagy, így távol levők között kötött adásvételi szerződést nem is biztos, hogy csak megköthetsz. Mivel egy cselekvőképtelen személy által kötött szerződés semmis, így a rendelés érvénytelen és meg kellene tagadni az átadást.

júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Na mi van, elfbart rendeltél romániából 14 évesen?
júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tőlem 40 esetből 1x kértek személyit. Akkor is csak azért, hogy megbizonyosodjanak hogy én én vagyok.
júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nagy. Nem mindegy? Körözött bűnöző vagy?
júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!