Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire költsem a pénzem?

Mire költsem a pénzem?

Figyelt kérdés
Létszi ne írjátok, hogy apuci pénze stb. megdolgoztam 100.000 forintért, diákmunkáztam és most nem tudom mire költsem ezt a pénzt. A jogosítvánnyal még várok hátha bejön az ingyenes jogosítvány szerzési lehetőség, másra meg most nem kell. Egy kicsit félreteszek a nyelvvizsgára, de a többit elkölteném. Ruhákra gondoltam, adjatok már még tippeket.

júl. 3. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
betört ájfón képernyő cseréjére
júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Én a helyedben félretenném, mert úgyse lesz ingyenes a jogsi (igen, meg akarná nyerni a fiatalokat a fizess, mármint a fidesz, de tudják, hogy lehetetlen összehozni), amire manapság fél milkát nyugodtan lehet számolni
júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Adj belőle állatmenhelynek. Vagy vegyél nekik tápot, ha nem bízol benne, hogy arra menne a pénz. Fizess ki egy állatorvosi számlát stb.
júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem tudod, hogy mire költsd akkor annak valószínű oka van.

Nem kell egyből elkölteni. Lehet 2 hét múlva szembe jön veled egy olyan dolog amire azt mondod, hogy jajj, de jó kéne nekem ilyen, de addigra már elköltötted a pénzed és nem tudod megvenni.


De, hogy tippet is adjak:

Barátokkal elmenni nyaralni, kirándulni esetleg?

júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem muszáj feltétlen elkölteni. Ilyenkor érdemes félre tenni és legalább állampapírt venni belőle, hogy ne egye meg az infláció.

Aztán, mikor már tudod, mit akarsz venni, akkor ott lesz.

júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Részvények
júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
duplázd meg forexen victory módszerrel
júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
az megvan amúgy, hogy egy B-s jogsi kb fél millió forint?
júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
#7 Téged nem lőttek még le? Húzz már innen!
júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod hogy ha lesz is "ingyenes jogsi" az úgy fog működni hogy te előfinanszírozod, aztànnmax utólag kapod vissza az àràt. Bàr 100e ből nem tom mire akarsz josgit. Pótkerekes gyerekbiciklire?
júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!