Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online rendelés esetén?

Online rendelés esetén?

Figyelt kérdés
Online rendeltem a Deichmannból autómatába. De sajnos kicsi lett a gyerekre a szandi. Ilyen esetben ha vissza viszem az üzletbe akkor az árát vásárolhatom le vagy bankártyára vagy készpénzben kapom vissza az árát? Bankártyával füzettem egyébként. Azért kérdezem mert nem biztos hogy fogok kapni a méretébe ott szandit mert a weboldalon sajnos amiket eddig néztem egyik sincs készleten a közelembe lévő üzletbe.

júl. 3. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Online rendelés esetén 14 napod van elállni a vásárlástól. Erre van nyomtatványuk, a folyamata le van írva az ÁSZF-ben. Elállás esetén a pénzt visszakapod.
júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 scamdemic ***** válasza:
63%

Úgy látom, eléggé töröd a magyart, úgyhogy segítek:

Online rendeltem a Deichmannból automatába, de sajnos kicsi lett a gyerekre a szandi. Ilyen esetben, ha visszaviszem az üzletbe, akkor az árát vásárolhatom le, vagy bankkártyára vagy készpénzben kapom vissza az árát? Bankkártyával fizettem egyébként. Azért kérdezem, mert nem biztos, hogy fogok kapni a méretében ott szandit, mert sajnos a weboldalon, amiket eddig néztem, egyik sincs készleten a közelemben lévő üzletben.

júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyes köszönöm.

Kettes örülök neki hogy ilyen sok szabadidőd volt éjjel hogy a helyesírásomat elemezted🤣

júl. 5. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!