Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valakinek van véleménye a...

Varlamov kérdése:

Valakinek van véleménye a Gamdom-ról? Korrektek?

Figyelt kérdés

jún. 21. 19:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szóval OTP-s kártyáról átteszek egy összeget skrillre, és onnan áttudom dobmi unira, igaz? És uniról skrillre és onnan ki kártyára.


Köszi a segítséget!

jún. 26. 20:31
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen, de ahogy le is irtam, a skrillen at kell valtani vagy oda vissza utaztatni egy masik szamlaval hogy aztan szabadon hasznalhato legyen.


Ha esetleg meg csak most regelsz az unibetre, akkor hadd hivjalak meg. Akkor kesobb is tudnek segiteni ha barmi gondod van

jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mármint a pénzt huf-ról dollárral, vagy euróra? Másik számlám nincs, csak az OTP-s!
jún. 26. 23:19
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen hufrol dollara vagy akar eurora. Az unibeten a skrilles deponal meg kivalaszthatod hogy a skrillen milyen penznemben van a penzed es akkor abbol a zsebbol vonja le.


Ugy ertettem ha meg nincs unibeted es oda most regelnel akkor oda hadd hivjalak en meg.

jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Van regem már évek óta, csak otthagytam, mert letiltották a banki kiutalást.


Köszi a válaszokat! Ezekkel nem voltam tisztában!

jún. 26. 23:46
 16/17 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy adózással kapcsolatban mennyire adóköteles?
jún. 27. 21:29
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagyon.


Csak a tippmix, a tippmixpro es a vegas adomentes. Minden mas esetben adoznod kellene.

jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!