Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a "protokollja" annak, ha...

Mi a "protokollja" annak, ha a Vaterán megnyertem 1 Ft-ért egy aukciót, és személyesen venném át?

Figyelt kérdés
Mert ugye egyforintos nincs, meg egyébként is. Adjak érte többet? Vagy semennyit? Vagy vigyek neki vmi kis ajándékot? Olyan idétlen helyzet!
2010. okt. 30. 18:05
 1/10 anonim válasza:
16%
lehet h volt neki minimálára, csak senki más nem licitált...
2010. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
77%
sztem vigyél neki ajándékot. Valami desszert vagy ilyesmi. Érdekes helyzet az biztos :)
2010. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
és mit nyertél? csak nem nagyképernyős tévét? :D
2010. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

szia!


Ha, valóban megnyerted én tutti hogy elutalnék neki 1Ft -ot:) (Utalni tudsz 1ft is.)

2010. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
szia, ilyenkor nem kell fizeti érte. Lehetsz kedves és adhatsz csokit stb., de valószínűleg régóta árul ő is és tudja, hogy 1 ft-nál nem kell fizetni. Tőlem volt aki elkért 5 ft-ot a feltöltési díjért. Ha nagyon cikinek találod az 1 ft-ot, akkor nézd meg, hátha árul valamit olcsón, amire szükséged van és akkor azt is megveszed.
2010. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
18.36: Nem, hanem babaruhát. :) (Egyébként nem véletlenül a babás kategóriában tettem fel, de persze átrakták.) :(
2010. okt. 30. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Van aki csak azért tesz fel valamit 1 Ft-ért, mert nem akarja kidobni, és van olyan is, aki az 1 Ft-os aukcióval csak pozitív értékelést szeretne gyűjteni.

Eygik esetben sem kell fizetni, de postaköltséget, vagy személyes átvétel esetén az utiköltséget illik átvállalni!

2010. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél egy csokit, ennyi az egész, ő nem várhat el semmit, te meg udvarias voltál.
2010. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Régóta árulok Vaterán, és az 1 ft-ért megnyert aukciókért nem szoktam pénzt kérni. Volt, hogy egy értékesebb dolog után a vevő hozott egy üveg bort, de a gyakoribb az, hogy rendesen, szépen megköszönik az üzletet. Ebben semmi ciki nincs. Ha nem akarná eladni annyiért, nem tenné fel.

Ha értékesebb a babaruha, és úgy érzed, próbálj meg neki valami apróságot adni cserébe, mint írták is, csoki, ilyenek..

De ha megköszönöd az árút, az is elég.

2010. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha leütötted akkor gondolom szükséged van rá azért ütötted le.Ilyen esetben a személyes átvétel már eleve személyes kontaktus felvételére ad módot és ez részben megkönnyiti a helyzetedet.Ilyenkor a zsebedben legyen valami apróság amivel tudod honorálni ha normális.Ezzel szerzel egy pozitiv értékelést és még talán barátot is.Ha meg nem érdemli meg akkor egy köszszépennel elintézed.Pozitivat adsz és kapsz.Azután meg felejtős!

Aki ennyiért rakja föl, és lehet hogy igy is föltornásszák az árát ,az azt is kockáztatja hogy 1ft-nál marad az ára.Erről szól a Vatera.

Egyébként az 1ft-ról minimálár nélkül inditott akciónál nincs feltöltési díj!!

2010. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!