Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Németországba dolgozok egy...

Németországba dolgozok egy autóműhelyben de feketén most vennék magyarba egy házat meg egy kb 20 milliós autót a Nav elkezdhet érdeklődni hogy mindezt miből 18 évesen ?

Figyelt kérdés
jún. 9. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

:DDDDD


Aki úgy mondja, hogy "magyarba", az 2000 eurót nem látott egyben, és hetente csöpögtetik neki a fizetést.

jún. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Azt azért áruld el, hogy ha igaz is a sztori, 18 évesen hogy szedtél össze 20 millát?


Az ugye durván 50 ezer forint. Amit még egy jobb német fizu mellett (amit nem 18 évesen feketén kapsz meg) is több éves projekt.

jún. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha maradna a “lóvébó’ ott németbe’” akkor “pattincsá” má’ hozzá egy nyelvtankönyvet is, ‘jó-e van-e’? :D


…ilyen nagyszerű anyagi helyzetű és “inteligencs” “zuriember” minek jönne haza? :)

jún. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
2 gondolom eurót akartál írni. Vicc, hogy bizonyos helyen éves kezdö mérnöki fizetés az 50 ezer. De a versenyzönk gyerekmunkával nem csak az 50 ezret szedte össze, hanem még egy ingatlan árát is. :DDDDD
jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És a kérdésre is bírtok válaszolni ?
jún. 10. 10:37
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Tudtok. Kamukérdésre nem válaszolunk.
jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha túlzott vagyonosodást állapítanak meg, ami nincs összhangban a bejelentett jövedelemmel, akkor a NAV nagy valószínűséggel elkezdhet vizsgálódni utána. Mindenre rálátnak már szinte:

-látni fogják, hogy személyi jövedelemadó bevallás nem lett beadva

-meg tudják nézni, hogy melyik országban van illetősége az adózónak

-kérhetnek a másik országtól is akár információt, ahol illetőséggel bír az adózó

jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hivatalosan arbeitslosgeld én vagyon
jún. 10. 11:42
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Persze, úgy hogy elötte hivatalosan nem volt bejelentett állásod.
jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Kaptam a “drága, magasan képzett, intelligens” kérdezőtől egy üzenetet:


“Mi is a pontos problémád ?

Mit írtam nem jól ? Vagy talán te hibátlan vagy te nyomorék kutya”

…gondoltam megosztom, mert normális ember így nem ír, nem beszél és tényleg kell az a nyelvtankönyv, mert még azt sem megy, miben gyenge (általános iskola, 3. osztályos tananyag).


:D 3. Voltam és fenntartom: a kérdező nem okos…

jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!