Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A crypto piacban van még...

A crypto piacban van még potenciál, vagy ez a vonat már elment kategória?

Figyelt kérdés
jún. 6. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Hát ha ilyet kérdezel akkor jobb ha maradsz a MÁP-nál.
jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Van benne bizony potenciál.
jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Azt, hogy elment-e már vagy sem, nem tudom, de hogy 10 éve ezt mondják, az biztos. Egyszer nyilván igazuk lesz.

Jelenleg a bitcoin összértéke a Facebookéval egyenlő, innen 2x az Apple/Nvidia, 11x az arany, 14x a dollár, és szűk 100x a világ összes pénzneme együtt. Egy főre mai árfolyamon 170 dollárnyi bitcoin jut, az afrikai tevehajcsárokat és kínai gyerekrabszolgákat is beleértve. Eszerint mérsékeld a várakozásaidat.

jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Off: Kínában vannak igazi rabszolgák? Ráadásul gyerekek? Az állam nem veszi meg őket hogy szabadok legyenek?


Off vége: Azt a 170 dollárt mindenki meg kéne kapja, és újrakezdeni a játékot hogy izgisebb legyen. Nyitunk egy saját piacot, én benne vagyok, álljunk össze páran, nem kell nekünk a morzsa, mi nagyfalatokat akarunk.

jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Van hàt.

Mikor a BTC 1/10 ennyit ért mint most a lúzerek akkor is azt mondogattàk, hogy ez a vonat màr elment.

jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5


Te fektettél már be cryptoba?


Engem főleg az érdekel a jövőben milyen szerepet fog kapni a crypto és mennyire lesz elterjedt.

jún. 9. 21:10
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
#6 Gondolom igen. Az a kérdés mekkora szelet jön ki nekünk belőle. A piramis nem jó, csak ha a tetején vagyunk. A nagy pénzből lehetséges segélyszervezeteknek adományozni.
jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyilván van benne potenciál és kockázat is.
jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi pénzt akarsz befektetni.

Ha mondjuk 100 ezer forintot akarsz megduplázni, vagy triplázni, akkor olyan mindegy!

jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9


Mondjuk ezzel totál egyetértek. Előbbre sokkal az a nyereség nem nagyon viszi az embert az életben, és ráadásul azért a 2-3x-ért is rendesen meg kell küzdeni.

jún. 28. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!