Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vintedes csomagátvétel Packetan?

Vintedes csomagátvétel Packetan?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de nincs semmilyen tapasztalatom ezzel a csomagátvételes dologgal kapcsolatban, főleg Vintedről. Hogy fogom majd kikérni a csomagomat? Nem hinném hogy a nevemre küldte... Meg ez az egész hogy fog lezajlani? Mutassam meg inkább a csomagom kódját? Mit fogok majd mondani? A másik dolog, meg hogy majd hirdetni is szeretnék saját darabokat, azoknál a feladás hogy lesz? Tudom hogy hülye kérdések, de sose volt eddig ilyennel tapasztalatom.

jún. 4. 14:13
 1/1 Encs19 válasza:
100%

Szia!

Packetán még nem kértem ki csomagot de szerintem a kódot kell mondanod.


Ha a vevő foxpost-on kéri akkor becsomagolod a terméket elmész egy automatához, beirod a kódot, berakod a csomagot, becsukod az ajtót.


Packetánál kb. Ugyanez csak ott egy feladási pontra mész (ez általában egy bolt,fagyizó vagy egy kocsma), mondod hogy csomagot jöttél feladni, bemondod a kódot amit kaptál a vinteden keresztül, kinyomtatják neked a címkét és feladtad a csomagot.

jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!