Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bukni fogom a pénzem? Vinteden...

Bukni fogom a pénzem? Vinteden vettem egy terméket lengyeltől. Állítása szerint feladta, ez már 48 órája, azóta sem frissült a feladási állapot.A support nemigen tudott segíteni. Le akartam mondani,de rányomott,hogy feladta már.

Figyelt kérdés
Van esély , hogy 48 h múlva sem frissül a tranzakció állapot? Vagy belefutottam egy csalóba? Pedig 200+ pozitív értékelése van.

jún. 2. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem bukod a pénzed. Ha lejár a feladási ideje az eladónak, akkor automatikusan törlődik a rendelés és visszakapod a pénzed. Hiszen a pénzt mindaddig a vinted magánál tartja, amíg te meg nem kapod a csomagot és rá nem nyomsz a gombra hogy minden rendben. Nem az eladónál van a pénzed.
jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közben a support belenézett, és igazoltak,hogy nem adta fel a terméket, ők is ezt látják. Remélem,hogy nem fogok károsulni. Nem tudja megkerülni a rendszert ugye? Azt hiszem van egy gomb,hogy "feladtam a csomagot" (akkor is,ha nem... sajnos) ez esetben is védve vagyok,ha mégsem adta fel?
jún. 2. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
"azóta sem frissült a feladási állapot" - hétvége van/volt az elmúlt 48 órában, mi frissüljön? A futárszolgálat leghamarabb hétfőn (első munkanap) tudja visszaigazolni.
jún. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta sem😀 persze az eladó sem kommunikál velem😂
jún. 3. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!