Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hirdetés Temu munkáról hiteles...

Hirdetés Temu munkáról hiteles lehet?

Figyelt kérdés

Folyamatosan látom facebookon Instagrammon a hírdetést hogy online lehet dolgozni rendelésfeldolgóként, érdeklődtem még a whatsapp-ot is letöltöttem ahol levelezek a segítőmmel. Most kéri a banki adataimat hogy kitudjam utalni a pénzt amit eddig kerestem (nem nagy összeg 2-3000ft)

Mennyire bízhatok ebben? Valakinek van tapasztalata esetleg?



máj. 28. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A leírásodból nekem úgy jön le, hogy nem is dolgoztál még. Be vagy jelentve valamilyen módon? Van szerződés, vagy csak random kéri az adataidat, hogy utaljon?


Egyébként bankszámlaszámot megadhatsz, ez alapján csak utalni tud neked, igazából bárki.

Ha átveréstől félsz, akkor a bankkártyádról nem szabad SEMMIT sem megadni, semmilyen számot vagy dátumot. Továbbá nyilván a banki adataidat: bejelentkezési név, jelszó, szerződésszám, stb.

máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd biztos a kínaiak magyarokat fognak dolgoztatni :D :D :D Elvégre nincs náluk elég munkaerő :D :D :D
máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Haza küldik neked a dolgokat te meg becsomagolod és tovább küldöd? 🤣
jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!