Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Multi cégeknél mennyire...

Multi cégeknél mennyire jellemző, hogy a felelősségi körök nincsenek konkretizálva?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy viszonylag kis cégnél dolgozom, a létszám kb 30 fő, irodai munka. 1 éve vettek fel, szeretek is itt, de nagyon zavar, hogy nincsenek tisztázva a felelősségi körök, rendszeres, hogy a feladatokat hétről hétre minden logika nélkül újra szervezik, vagy ha valaki szabadságon van akkor olyan emberrel végeztetik el a feladatait akinek amúgy is van elég dolga. Múltkor megkaptam az egyik legnagyobb projektet, hogy segítsek be benne, rengeteg időm ment el a betanulásra, majd mire végre tudtam önállóan végezni a feladataimat kb 2 hét múlva átadták másnak (külön kiemelték, hogy nem azért mert elégedetlenek velem, hanem mert a feladatokat átszervezik, és ez nem az első ilyen eset volt). Volt olyan, hogy az egyik kolléganőm szabadságra ment, hétfő délelőtt közölték, hogy a teljes heti feladatait nekem kell elvegezni, természetesen a sajátom mellett. Az én feladatom a cégnél elég speciális, (annyira nem, hogy ne lehetne valakinek az alapokat megmutatni), ha én szabadságon vagyok az én dolgomat senki nem végzi el, addig áll a munka. Gondolom a felmondáson, mennyire jellemző nagyobb cégeknél ez az össze-vissza szervezés?
febr. 19. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit írsz az elég általános jelenség. Magyar cégnél normális. Lehet amúgy, hogy az a cél, hogy felmondj.
febr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ellenem irányul a leírt jelenség, sajnos minden területen ilyen fejetlenség van. Arra lennének kíváncsi, hogy multiknál szervezettebbem zajlik-e a munkavégzés.
febr. 19. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Multija válogatja. Alapvető különbség, hogy a multik hatékonyan működnek, legalábbis a magyarokhoz képest. Ezért valszeg nagyobb a szervezettség.
febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!