Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most értesültem egy összegről...

Most értesültem egy összegről melyet postai úton küldtek utalványon. senki nem keresett ezzel kapcsolatban soha..mi a teendőm ha kiderül h a pénzt aláírás hamisítással másvalaki vette föl?

Figyelt kérdés
jelenleg várom az összeg hollétének visszaigazolását, az utalvány számot stb. de szeretnék felkészülni arra h mit kell tenni ilyenkor.

jan. 30. 05:57
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Postán kitöltöd a tudakozványt és pár hét alatt kiderül.

Ha jogosulatlanul felvették helyetted, akkor majd feljelentést tehetsz a rendőreségen.

jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

"mi a teendőm ha kiderül h a pénzt aláírás hamisítással másvalaki vette föl?"

Nem elég aláírást hamisítani hozzá, kell az igazolványszámod is a kézbesítőnek.

jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Vagy kiderül, hogy a posta rossz ügyfélnek küldte ki. Én bejelentést tettem náluk tavaly ősszel, mert kaptam a semmire pénzt tőlük utalványban. Kiderült, hogy a fosta másnak akarta küldeni, csak elkeverték az ügyfeleket. :)
jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"mert kaptam a semmire pénzt tőlük utalványban. Kiderült, hogy a fosta másnak akarta küldeni, csak elkeverték az ügyfeleket"

Azt mégis hogy? Levették a polcról a nevedet, címedet?

jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

"Most értesültem egy összegről melyet postai úton küldtek utalványon."

Honnan értesültél róla?

Ha a feladótól, akkor lehet, hogy azóta visszaküldték neki.

jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Azt mégis hogy? Levették a polcról a nevedet, címedet?"

Nagyon egyszerű. Sokszor tettem már reklamációt náluk és kaptam kártérítést, gondolom benne voltam az ügyviteli rendszerükben. És egy másik ügyfél kártérítésénél véletlen az én nevemre/címemre kattintott Dioptriás Marcsika a számítógépén.

jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szóval ha nem szólok nekik, akkor az eredeti ügyfél várta volna az utalványát, de nem kapta volna meg. :D
jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!