Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak én nem boldogulok a...

Csak én nem boldogulok a Packeta futárcéggel?

Figyelt kérdés

jan. 23. 16:43
 1/9 anonim válasza:
86%
Mi nem megy?
jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
59%
Én sem, akadt rengeteg problémám már velük.
jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Az applikaciojuk egy kalap sz.r, az teny. Konkretan hiusult mar meg eladasom azert mert a packeta app nem fogadta el semelyik bankkartyamat es a google pay-t sem.
jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
A futárcég maga so-so, a csomagautomatáig kritikán aluliak.
jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Ugyfelszolgalat telefonos elerese, automatas feladas, bankkartyas fizetes mind mind megoldhato... igaz, hogy joval komplikaltabbak naluk a dolgok, mint egy atlagos futarcegnel, de a fogyasztoi tarsadalomban, ahogy latom, 10bol 8 ember is eletkeptelen. Keptelen egy ugyintezest lebonyolitani vagy egy appot feltelepiteni a telojara.
jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Meg bekapcsolni a retek bluetootht.


Szoval ha en meg tudom oldani, akkor nektek is meg kene tudni... bar lakotarsam is egy ostoba proli ilyenekben, pedig olyan nagyra tartja magat a bufeszakos diplomajaval.

jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Persze, meg tudjuk oldani, de könyörgöm, ha az összes többi csomagautomatánál van egy kijelző és elég egy QR kód vagy számsor a nyitáshoz, akkor a Packeta miért spórol ezen és miért bonyolítja meg, hogy külön ezért telepíts egy appot?


Más automatával, de jártam úgy, hogy elutaztam 2 napra és pont aznap délután érkezett meg a csomag, amikor délelőtt elmentem. Szűkre volt szabva az átvétel, nem értem volna haza a határidőre, így átküldtem a kódot a testvéremnek, aki átvette. Packetán ez nem ment volna.

jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ripityára törték a többszöresn becsomagolt küldeményemet, panaszt tettem, de a felelőséget egyáltalán nem vállalták, ment az ÁSZF-es bullshit-hárítás. Senkinek nem ajánlom a Packetát, soha semelyik csomagküldö szolgálat nem gányolt még ennyire, mint a Packeta.

Erre számíthattok, ha a Packetára bízzátok a küldeményeteket.

márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
11%
Én is megszivtam velük. Egy óra hosszat küszködtem az automatánál és nem tudtam átvenni azt amit rendeltem. Soha többé nem használom a szolgáltatásukat.Elbtt nyomorék bonyolult rendszerük használhatatlan...
ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!