Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Álláskeresési járadék lejárta...

Álláskeresési járadék lejárta után hogyan lehet még pénzt kicsikarni az államtól?

Figyelt kérdés

Azt mondja az ügyintéző nőci, hogy 850 ezer forint vagyon felett nem adnak TB-t segélyre (nekem van pár ingatlan a nevemen, szóval már zavart is tovább a NAV-hoz). Mi van még? Hova érdemes menni? Mivel lehet ezt a csürhét megfejni? Ha két forintot adna, akkor is kell. (meg rá is érek éppen)


32 éves vagyok, nincs semmi nyomorékságom (max egy laktózintoleranciát tudok majd kivizsgáltatni). BP albérlet. Nem tudom milyen infók kellhetnek még. Tehát szociális alapon nem valószínű, hogy jogosult lennék bármire. BKK bérlet ki van kérve.


(Meg dolgozni is megyek majd, kell, persze. Nem erről szól a kérdés, hogy ne akarnám „kivenni a részem, beleadni a közösbe”, de azért a k anyucikáját az ilyen kormánynak, na.)


2023. nov. 24. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmenni szülni és felvenni a pótlékot.
2023. nov. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen, ez még fontos infó. férfi vagyok. hivatalosan egyedülálló. (bár gyereket csinálni az éppen mínuszos dolog. még csok-kal is)
2023. nov. 24. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagyok rá túl büszke, de én pont így vagyok vele.

Megundorodtam, hogy a milliós éves szja befizetéseimet ellopja a kormány, szóval amíg ezek vannak munkanélküli leszek, úgy döntöttem.

2023. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Kérdésedről, egy nem éppen hízelgő jelző jut eszembe: Féreg.
2023. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, itt csak "adj" van, nincs "kapsz".
2023. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
"Akinek nem tetszik, el lehet menni! El lehet menni ebből a kxrva országból!" - Gyurcsány Ferenc
2023. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!