Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Binance (crypto) regisztráció...

Binance (crypto) regisztráció során milyen számlát/dokumentumot tölthetek fel lakcímigazoláshoz, amit el is fogadnak? A netszámlát nem fogadták el

Figyelt kérdés

Azt kérik töltsek fel egy dokumentumot, hogy igazoljam a lakcímemet. Pl. egy internetszámlát, bankszámlakivonatot. Vagy még ír vezetékestelefon-számlát, épületkezelői nyilatkozatot, vagy "municipal rates & taxes statementet", amit nem fordítottak le magyarra.


Feltöltöttem egy .pdf Digis internet számlámat, de jött az elutasítás, hogy nincs rajta pecsét vagy aláírás. "Your Proof of Address document requires certification. It must contain a seal and/or signature of the issuing authority.". Mit lehet feltölteni, amin van valamilyen pecsét vagy aláírás? Nektek mit fogadtak el?



2023. okt. 6. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Án asszem egy banki lakástakarékpénztár elszámolást töltöttem fel.
2023. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most megnéztem egy OTP-s bankszámlakivonatot, amire az van ráírva, hogy "A kivonat pecsét és aláírás nélkül is hiteles.". De ezt az észlények gondolom nem fogják tudni a Binance-nél. Tudom, hogy te lakástakit mondtál, de az nekem nincs.


Írhattok más crypto szolgáltatót is, ami nem kér ilyet. Az egyetlen dolog, amiért szeretnék crypto pénztárcát az az, hogy a neten tudjak online fizetéseknél cryptoval fizetni egyes helyeken. Köszi minden fajta segítséget előre is!

2023. okt. 6. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden valamire való crypto tőzsde kèrni fogja hogy igazold magad.
2023. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazoltam is magam, lefényképeztem a személyigazolványomat, adtam meg egyéb adatokat, kért rólam szelfit és azt is megadtam. Ezekkel semmi bajom. Azzal igen, hogy a lakcímemet is igazolni akarja egy olyan módon, amit nem tudom hogy tegyek meg, vagy más emberek (akiknek nincs lakástakarékja) hogy tettek meg. Semmi bajom azzal, hogy igazolnom kell magam. Azzal van bajom, hogy egy olyan módon kéri igazoljam magam, amit most úgy látom nem tudok megtenni, mert nincs semmilyen számlám vagy hasonlóm, amiket kér, amin valamilyen pecsét/aláírás is van.
2023. okt. 6. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!