Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol éri meg Master Card...

Hol éri meg Master Card kartyát csináltatni?

Figyelt kérdés

Márciusban Londonba szeretnék menni, és a repülőjegyet dombornyomott bankkártyával kell kifizetni. Kíváncsi lennék, hogy melyik bankot ajánljátok. Az OTP-nél van Junior bankszámlám. Nem tudom, h esetleg ahhoz jó-e a Master Card. És ha jó is, akkor kedvező-e?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 18. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ma bemész egy Raiffeisen fiókba, hétfőre kész lesz a MasterCardod (vagy Visa, ami még jobb). De lehet hogy már péntekre is kész.

Lehet akár angol font, euró, dollár alapú is a forinton kivül.

A kártyadíj 3500ft/év, az első évben csak a fele.

Semmilyen más költsége nincs

2010. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És netbankot feltétlen kérjél hozzá.

Ingyen van, és bármit elintézhetsz vele a neten keresztül

2010. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Juniorod van? Hívd fel az otp-t. hogy adnak-e hozzá?


Nekem Ertstés van. 4000 Ft, de van hozzá ingyenes utasbiztosítás, és a netes számlacsomag miatt ingyenes VISA virtuál is, ami az internetes fizetést teszi 100%-ig biztoságossá. (1 Ft a fizetési limit a virtuális kártyán, és telefonon kell vásárlás előtt limitet módosítani, így a pénzed még nagyobb biztonságban van.)

2010. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Szerintem először az OTP-nél informálódom és, ha "sokallom" az éves díjat, akkor bemegyek a Raiffeisen-be vagy az Erste-be, ezek elég reális árak, úgy gondolom.


Még egyszer köszönöm.

2010. okt. 19. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!