Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tescóba automata kasszáknál...

Tescóba automata kasszáknál vajon hányan sunnyogják el a pékséges papirzacskó árát? Ti be-e szoktátok ütni?

Figyelt kérdés
Óriási pofátlanság egy zacskóért 20 ft-ot elkérni hogy a péktermékeket amúgy is pofátlanul túlárazzák! És mindezt a környezetvédelem jegyében ugye... Itt még a vászonszatyor sem játszik mert egyrészt nem higénikus másrészt a kakaós csiga és társai rögtön össze "koszolják"
2023. szept. 28. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Én 20ft-on nem akadok fen..
2023. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
70%
Be szoktam ütni, ha használok. 20 Ft-on nem spórolok, és tényleg környezetterhelő a használata. Igyekszem ritkán is venni pékárut emiatt is (meg mert összefogdossák szerintem).
2023. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
ha két tételt veszek, igen, még valami túlbuzgó ember megnézi mi van a blokkon, amúgy nem. kifizetek húszezret egy bevásárlásra, ne próbálják már meg még a csomagolást is extrán kifizettetni... de ha kezemben viszem a két kiflit a pénztárhoz, akkor meg megsértődnek.
2023. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
74%
Ritkán veszek pékárut de olyankor viszek neki ilyen visszazárható saját zacskót.
2023. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Magyarok vagyunk: bátor, harcos, kipcsak nép. Akkor így nézve tuti sokan szabálykövetőek...:)

Ja, ja...

2023. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Lol én nem is tudtam hogy azt be kéne ütni
2023. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
17%
Veszek egy teli zacskóval egyet meg beütök mert így látja a gép mit vettem.
2023. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Van már a Tesco pékárunál papírzacskó? Régebben csak műanyag volt. Látszik, hogy rég voltam ott vásárolni. Mondjuk most pont fogok menni, mert lejárnak az utalványaim, aztán meg is nézem, mibe lehet a pékárut válogatni. Amúgy nem szoktam elsunnyogni, de ha nem felejtem el, saját csomagolóanyagba pakolok, lehet az akár korábban már használt papírzacskó is, egyelőre nem tiltották ki ezt a lehetőséget.
2023. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán voltam Tescóban, mióta ezt bevezették, az első pár alkalommal észre sem vettem. Van, hogy beütöm, van, hogy elfelejtem, illetve akkor szándékosan nem ütöm be, ha veszek három-négy zacskót, mert a különböző termékek miatt muszáj, de egyébként egybe pakolnám. Utálom ezeket a lebomló zacskókat.
2023. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem szoktam. Lehetne annyi gazdasági érzéke egy ekkora cégnek, hogy beépítik az árba, és nem emelik ki a vásárlóknak, hogy 20 Ft-ot elkérnek egy olyan zacskóért, ami már a haza vezető úton lebomlik.
2023. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!