Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kulfoldi kartyaval akarok...

Kulfoldi kartyaval akarok rendelni magyar vallalkozotol?

Figyelt kérdés
Tehat euroszamlarol akarok utalni de forintban fizetni... Ez lehetséges revolut nelkul is? Csak at kell szanolni mennyi euro kell hogy kijojjon a Forint es utalni?
2023. aug. 25. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem!

Miért akarsz utalni, mikor fizetés esetén nem kell utalási díjat fizetni???

2023. aug. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Kártyás fizetésnél automatikusan átváltja a bank a devizát.


Utalás esetén érdemes megegyezni az eladóval, nagyobb cégek rendelkeznek euró számlával is, kérés esetén kiállítanak eurós számlát.


Hogyha csak úgy eurót utalsz az lutri, mert nem tudod a címzett bankja pontosan milyen árfolyamon vált.

2023. aug. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Euró számláról is tudsz forintban utalni, illetve ha van hozzá kártya, akkor azzal fizetni, szintén forintban.
2023. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
1# az eu-n belüli utalás ingyenes.
2023. aug. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%

"1# az eu-n belüli utalás ingyenes."---Hol, melyik banknál és milyen speciális számlacsomagban?


Átlagos halandóként az Ersténél és OTP-nél fizetsz érte!

2023. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5# nem a magyar bankokról van szó, a kérdésben is külföldi szerepel, de ok: én a Raiffeisennél vagyok, a legalapabb csomagban, annyi volt a feltétele, hogy legalább a havi minimálbér érkezzen rá, korlátlan és ingyenes az utalás és a kp felvétel bármelyik bankomatból az eu-n belül.
2023. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!