Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem kapom meg soha a...

Miért nem kapom meg soha a liciten megnyert termékeket?

Figyelt kérdés

Új vagyok a vaterán, és eddig még semmit nem sikerült vennem, annak ellenére, hogy több nyetes licitem is volt. Általában ilyenkor az eladó eltűnik, nem reagál semmire, jobb esetben pedig legalább annyit ír, hogy "bocsi, de nem fogom 5ezerért odaadni a telefont."

Kb egy hónapja böngészem az oldalt és eddig 7 licitet nyertem, de egyiket sem tudtam megvenni.

Létezik ennél megbízhatóbb piactér, ahol valóban elküldik a megnyert terméket?



2023. aug. 6. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Életemben nem jártam még így Vaterán. Eleve a vatera küld üzenetet, hogy hová utalj. Nyertes licit után van lehetőség értékelni sikertelen úgy esetében is. És mindezek előtt ott az ÁSZF, amiben leírják a jogaid és a kötelezettségeid. El kéne olvasni.
2023. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen eladónak egyből röppen a negatív értékelés, amiben részletesen leírom hogy pontosan mi történt. Majd néhány negatív értékelés után összeszedi magát, és tartja magát vatera szabályaihoz, vagy befejezi áldatlan tevékenységét.
2023. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
LoL
2023. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Én még ilyet sosem tapasztaltam, pedig jó pár éve Vaterázom… Hogy tűntek el az eladók, írtál nekik és nem reagálnak? A Vaterának van vevővédelmi programja, írj nekik nyugodtan, ha ilyen problémád van, biztosan tesznek lépéseket az ügyben!
2023. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Marketplace, Jófogás, amit írni akartál szerintem, mert ilyen nincs a Vaterán, hogy valaki liciten elad egy terméket és nem adja oda. Vagy összegyűltetek friss Vaterások és valami fekete lyuk alakult ki köztetek, vagy degradálós poszt.
2023. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!