Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatom, hogy az...

Hogyan tudhatom, hogy az AliExpress-en az jön meg amit rendelni szeretnék?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni egy Wang Yibo-s lightstick-et, de a teljes kiszerelést, viszont amikor rákeresek vagy ajánl hasonlókat, akkor legalább 4 különböző árban találom meg őket, és szinte egyik sem írja le, hogy mit tartalmaz a főelemen kívül. Nincsen semmilyen termékjellemzés, max csak annyi, hogy kettőnél jelzi, hogy 2 vagy több terméket tartalmaz (2 Pincészet or more), ahol megadott, hogy mennyit rendelnél.

Meg azt sem tudom, hogy melyik Seller-től érdemes rendelni. Utána néztem a neten, stb helyeken, hogy mik azok a szempontok, amik alapján megbízhatók, és stimmelt mindegyik. De még senki nem írt kommentet, mert ez egy új termék, és így nem tudom, hogy megbízhatóak-e. Azt tudom, hogy az eredeti fent van Taobao-n viszont elvileg nincs Magyarországra kiszállítás, ha meg viszont van kínaiul kell kitőlteni a lakcímet.

Ebben kérnék segítséget



2023. aug. 1. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod. Akár egy féltégla is lehet a csomagban.
2023. aug. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!