Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe fektetnél be 8-10 éves...

Mibe fektetnél be 8-10 éves távra 10 millió forintot?

Figyelt kérdés
2023. jún. 27. 22:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
71%

"Hol látsz te ilyent? Borsodban a cigánytelepen? Tető, ajtó és ablak nélkül, szeméttel feltöltve?"


Nem, ott te látod.


"ezek szerint szeptemberben és októberben sem láttad, hogy 1650 alatt is volt"


Dehogynem. Ezzel mi a gond?


Longban voltam 1617-től, pozícióráépítéssel 2070-ig. Ott meg kiszálltam, mint mindenki más. Azóta shortban vagyok (mint mindenki más), mert tudható, hogy az új történelmi csúcsról esés várható. Mint az ábra mutatja. Plusz a carry trade-kamatok okán. Ezért írtam, hogy jó lenne, ha esne még vagy 1700-1800 környékére, hogy legyen újra igazán jó beszálló a következő menetre, ~2200-ig.

2023. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
50%

"Kedves 4-es tudsz olyant mondani ami jelenleg 16,29% felett hoz évente, de nem visszatekintés a múltba, hanem a jelenre vonatkozó konkrét befektetést jelent?"

Nem a 4-es vagyok, de ott van az orrod előtt, csak munkát kell beletenni, de ha nincs meg a képzettséged és a kereskedői vénád hozzá, akkor hiába magyarázná neked bárki.

Munka nélkül nincsen állampapír feletti haszon, csak spekulációval (megveszed az eszközt és tartod, ha drágább lesz, eladod).

Ha van hozzá képzettséged és kereskedői vénád, akkor ezt napon belül is megteheted, úgy hívják daytrade. Minden nap ott van 1% haszon a tőkepiacon, csak ki kell venned. Ha 100 munkanapon megcsinálod, az 100% haszon. Nem hülyeségből járnak 5 évet gazdaságtudományi egyetemre az emberek, vagy brókerképzőre és nem hülyeségből fizetnek több százezret egy tőkepiaci kereskedői tanfolyamért, hanem azért, hogy megtanulják és saját gyarapodásukra fordítsák.

Neked is rendelkezésedre áll, de ha te jelenleg kőművesként megkeresed a havi másfél-két milliót, akkor elhiszem, hogy abban hiszel és nem hoz lázba a dolog.

2023. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
34%

@12


Húúú, ezért mit fogsz kapni :D :D :D


Engem majdnem meglincseltek itt a pénzügyi analfabéták, amikor ugyanezt leírtam.

2023. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

A 12=13 többi kérdésnél is mindig 2 regisztrációról osztottad az áldást, nyugalom nem kapsz érte semmi, nem mond ellent a gyakorizás szabályzatának.


Szokásos piramisos maszlag, sértegetés, mellébeszélés, ismételten személyeskedés és sértegetés, de a kérdésre persze nem adsz választ...

Erre számítottam tőled, nem lepődtem meg :)

2023. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

@14

12baromira ≠ 13


"mindig 2 regisztrációról osztottad az áldást"


Hazudsz.


"Szokásos piramisos maszlag, sértegetés, mellébeszélés, ismételten személyeskedés és sértegetés, de a kérdésre persze nem adsz választ..."


Keversz valakivel.


"Erre számítottam tőled"


Semmire nem számíthattál, hisz halvány fogalmad sincs, ki vagyok.

2023. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
12-esre írtam, de a 13-asról válaszolsz :), jobban figyelj oda legközelebb!
2023. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
...mert a 12-es nem én vagyok. Ő egy sorstárs lehet, aki szerint nem szégyen a tanulás, aminek meg is van a jutalma. Mi nem az álompapírban reménykedünk.
2023. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
34%

"Kedves 4-es tudsz olyant mondani ami jelenleg 16,29% felett hoz évente, de nem visszatekintés a múltba, hanem a jelenre vonatkozó konkrét befektetést jelent?"

Minden hasonló kérdés alatt ebbe kötsz bele: "de nem visszatekintés a múltba", pedig ha tanultál volna valaha piaci, tőkepiaci elemzést, akkor tudnád, hogy mindig a múlt eseményeiből következtetünk a jövőre. Olyan mintázatokat keresünk a grafikonokon, amik korábban már megtörténtek. Mindezt különböző idősávokon tesszük, napi, heti, havi, éves és hosszútávú grafikonokon.

Ez nem a te hibád, hogy nem érted, hiszen soha nem tanultad sehol. Ellenben számodra is rendelkezésre áll az internet ingyenes tudástára. Nem kell érte egyetemre járnod, hogy megtanuld amit éppen szeretnél. Youtube-on fent van egy csomó videó a témában, csak rá kell szánnod egy szombat délutánt és nézegetned, jegyzetelned. Ahogy megnézel egy DIY (do it yourself) videót arról, hogyan szedd szét, tisztítsd ki, majd rakd össze újra a stihlfűrészt, vagy a fűkaszát, úgy a tőzsdei kereskedésről is nézhetsz, olvashatsz és tanulhatsz sokat, teljesen ingyen.

2023. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%

"Kedves 4-es tudsz olyant mondani ami jelenleg 16,29% felett hoz évente, de nem visszatekintés a múltba, hanem a jelenre vonatkozó konkrét befektetést jelent?"

Hallgass rám, és annak ellenére, hogy 20%-ot már emelkedett, vegyél BTC-t most, lényegtelen, hogy a pillanatnyi 30900 dolláros áron veszed, vagy holnap 31500-on, vagy holnapután 30000-en, ne azzal törődj, hogy napon, vagy héten belül ingadozik, hanem vedd meg és tartsd addig, amíg 38000 körül el nem tudod adni, akkor pedig add el.

2023. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Most éppen 30173-on vehetsz.
2023. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!