Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Blackrock Investment Company...

A Blackrock Investment Companyval került már valaki kapcsolatba tőzsdei vonalon és mik a tapasztalatok? Csak komoly hangvételű válaszokat szeretnék!

Figyelt kérdés
Bíró Gyöngyvér vezető bróker írt rám, miszerint 100 % hozamot garantalnak, de abbol 10 az övék, tapasztalt szakemberek kereskednek, ahogy írja, máskor meg azt, hogy robotok...

#átverés #tőzsde #Tőzsdei robotok #Garantált nyereség #Bíró Gyöngyvér
2023. jún. 16. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
:DDD
2023. jún. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Bíró Gyöngyvér vezető bróker" keresésre miért nincs találat a weben?


Amúgy mit vezet? Renault Thaliát?

2023. jún. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
A blackrock nem fog téged keresni:)
2023. jún. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Tőzsdén nem fognak 100% hozamot garantálni, mi több, egy ilyen nagy cég nem fog a semmiből felkeresni, max ha már milliárdokat tettél be hozzájuk.
2023. jún. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 krwkco ***** válasza:
62%

"100 % hozamot garantalnak"

Ha ezt írták, akkor ez átverés. Egyébként a Blackrock kezeli az ishares ETF-eket. Azokból tudsz venni, ha akarsz. Itt megnézheted, hogy mik a reális hozamok:

[link]

2023. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
De azt nem a Gyöngyvér ajanlja
2023. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

"Csak komoly hangvételű válaszokat szeretnék!"


Hogy vársz komoly hangvételű válaszokat ha maga a kérdés is vicc kategória?

2023. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Átverés, nem a Blackrocktól keresnek csak használják a nevét megtévesztés céljából. Ne legyél naív, nincs 100%-os hozam ilyen feltételekkel.
2023. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Gyerekek, mindenkinek köszönöm, én is nagyjából így gondoltam, mint ahogy írtátok. A kérdés talán egy viccnek tűnik, de vicc az életünk is. Ezek simán megélnek emberekből.

Azért annyira nem vagyok naív, mint gondoljátok, tisztában vagyok vele, hogy mekkora globális vagyonkezelő és milyen etfjük van, stb.,kicsit figyelmetlenek is vagytok, mert a leírásban ott van, hogy hol a profi szakembereikre hivatkozik, hol arra, hogy ezek valójában robotok. 😄 Meg a keresési kulcsszavaim...😀 Na és nem maguktól írtak rám, hanem hirdetésre reagáltam, de részletkérdés.

Azért arra következtetek, hogy valódi tapasztalata -nyilván szerencsére-senkinek nem volt.

A 100 % hozam lehetne reális, hiszen aki tőzsdézett már, tudja, hogy megy ez.

Ezt garantálni, az más kérdés.

Köszi a válaszokat!

Azt hittem, valaki messzebbre is jutott...de vélhetően szerencsére,az itt lévők közül, nem

2023. jún. 16. 23:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, a Blackrocknak több száz eft-je van, ezek közül még a török tőzsde se ment 100%-ot, egy kft-nél ez matematikailag lehetetlen.
2023. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!